eReport.sk
Andrea Verešová, foto: Instagram

Neprajníkov provokuje v bikinách: Andrea Verešová posiela horúce pozdravy!

Modelka Andrea Verešová (40) bola už z pandémie unavená. Odletela na Seychelly a svojich neprajníkov provokuje dokonalým telom v bikinách!

Po Dubaji prišli na rad Seychelly. Modelka Andrea Verešová miluje oddych a relax pri mori. V boji s pandémiou nechcela pokračovať v Českej republike, kde s rodinou žije, ale odletela na exotické Seychelly. Svojich priaznivcov potešila na viacerých fotografiách v bikinách. Andrea si štíhlu postavu udržuje vďaka pravidelnej jóge.

Treba povedať, že vo veku štyridsať rokov vyzerá lepšie ako na vrchole modelingovej kariéry. Hoci často varí a pečie a rada sa prezentuje svojim kuchárskym umením. Len ťažko uveriť, že to jedlo aj v skutočnosti konzumuje. Verešová je totiž štíhlejšia ako pred rokmi.

Andrea Verešová na Seychellách oddychuje v bikinách

Foto: Instagram

Svojimi najnovšími fotografiami určite nepotešila svoju večnú rivalku Simonu Krainovú. Tieto dve známe šoubizové hviezdy vedú večný boj a rady sa navzájom podpichujú. Simona na rozdiel od Andrey nemení dovolenkové destinácie. Už vyše dvoch mesiacov oddychuje s rodinou na karibskom ostrove Svätý Martin.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport