eReport.sk
R. Takáč, Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka
Richard Takáč (Smer-SD), foto:tasr

Nenechajte sa zblbnúť hoaxmi od progresívcov, odkazuje novinárom minister Takáč

Opozícia po atentáte na premiéra Roberta Fica vyzýva politikov aj celú spoločnosť na zmiernenie vášní a upokojenie situácie. Koalícia však k tomu všetkému ešte vyzýva médiá, aby sa vyvarovali a vzdali zavádzania, klamania a tým ďalšieho rozdeľovania našej spoločnosti. Žiaľ, niektoré médiá to buď vôbec nepochopili, lebo úmyselne rozoštvávajú spoločnosť ďalej.

Manipulatívna fotka pri článku

To, čo sa stalo predsedovi Smeru-SSD je zrejme úplne jedno vedeniu portálu Aktuality.sk, pretože ich redaktori pokračujú v prinášaní neobjektívnych informácií. Poukazuje na to v statuse Richard Takáč, minister pôdohospodárstva a podpredseda strany, podľa ktorého ide o ďalšie zavádzanie z produkcie tohto média. „Fotka pri článku má navádzať k tomu, že schválený zákon sa týka výrubu v lesoch,“ konštatuje hneď v úvode minister.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Richard Takáč - minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka
  2. Na snímke vpravo minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč (Smer-SD) a minister životného prostredia SR Tomáš Taraba (SNS)
  3. poľnohospodári plne podporujú nový návrh zákona

„Tak ešte raz, jednoduchšie aj pre PS-károv. Novela zákona uľahčí odstránenie náletových drevín z: ornej pôdy, ovocných sadov, trvalých trávnatých porastov a vinohradov. Žiadne lesy, aleje, či parky…,“ vysvetľuje Richard Tkáč, ktorý vzápätí prosí novinárov, aby si „prečítali zákon a nenechali sa zblbnúť hoaxmi od progresívcov. Toto je reálna pomoc pre poľnohospodárov, nič iné za tým nehľadajte“.

Zdroj: FB / Richard Takáč

Zdroj: FB / Richard Takáč

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nenechajte sa zblbnúť hoaxmi od progresívcov, odkazuje novinárom minister Takáč

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne