eReport.sk
Teroristi z ISIS rozsievali smrť a hrôzu po celom svete. Zdroj: facebook.com

Nemecko varuje Európu: Cez Ukrajinu prúdia do Európy islamskí teroristi a chystajú krvavú kúpeľ!

Svet je v podstate malý a nie je problém sa ľuďom v ňom premiestňovať z jednej časti na druhú. Nebezpečné je to ale vtedy, keď sa premiestňujú takí, ktorí sa v inej časti našej planéty chystajú zabíjať nevinných ľudí. A presne to sa podľa Nemecka chystajú urobiť islamskí teroristi, ktorí sa do Európy dostávajú cez Ukrajinu, kde v súčasnosti vládne vojnový stav. Najstrašnejšie je na tom však to, že islamskí teroristi podľa nemeckých tajných služieb chystajú v Európe krvavú kúpeľ.

Rozprávky teroristov, aké sme počuli aj my

Izrael bojuje proti Palestíne, USA a Veľká Británia proti Jemenu a Turecko proti Iraku a Sýrii. V Palestíne je militantné hnutie Hamas, v Jemene Husíovia a v Iraku či Sýrii zase operujú bojovníci Islamského štátu, ktorí sa neštítia ničoho a nezastavia sa pred žiadnym krviprelievaním „bezvercov“. V Európe podľa CNN Prima NEWS už niekoľko mesiacov platí stav vysokej pohotovosti. Tajné služby totiž varujú, že sa enormne zvyšuje riziko útokov. Najväčším nebezpečenstvom majú byť teroristi, ktorí si razia cestu na Západ z Tadžikistanu. Nemecké médiá informujú, že konkrétne je to nová skupina s názvom Provincia Islamského štátu Chorásán (ISPK).

Satanove sily by rozšírili vírus homosexuality medzi mladých moslimov. Existuje len jeden spôsob, ako proti tomu bojovať: ozbrojená svätá vojna!

Výzva vedenia skupiny Provincie Islamského štátu Chorásán

Extrémisti hlásiaci sa k tejto skupine sa v posledných týždňoch už trikrát pokúsili v Nemecku o krvavú kúpeľ, naposledy v dóme v Kolíne nad Rýnom. Akým spôsobom sa teroristi dostávajú do Európy? Situáciu im úplne dokonale uľahčuje vojna na Ukrajine. Existujú dve hlavné trasy. Teroristi z Tadžikistanu mieria buď cez Uzbekistan, alebo cez Turkménsko, obe trasy sa však zbiehajú na Ukrajine, odkiaľ putujú do Poľska, kde sa vydávajú za vojnových utečencov. K dispozícii majú falošné doklady a úradom rozprávajú vymyslené príbehy o mučení a prenasledovaní. 

Obavy vyvolávajú aj lacné útočné drony

Ako vojnoví utečenci dostanú pomerne ľahko pobytový status a rozhodne ich nikto nekontroluje, píše denník Bild s odkazom na informácie tajných služieb. Z Poľska potom úplne bez problémov mieria do Nemecka. Tajné služby varujú, že počas cesty cez ukrajinské územie je ľahké získať výbušné zariadenia a dostať ich do západnej Európy. Patria medzi ne napríklad granáty či granátomety. Bezpečnostné úrady varujú, že po tom, čo sa teroristi dostanú na miesto určenia, ich okamžitým krokom je „zabíjať neveriacich“. V internetovom časopise teroristov s názvom Hlas Chorásánu sú na 48 stranách vidieť čierno maskovaní islamisti s útočnými puškami, ktorí broja proti západnému spôsobu života. 

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nechceme vyhrotenie situácie s Ruskom
  2. Nebolo by to prvýkrát
  3. Ovocie nekontrolovanej migrácie?

„Satanove sily by rozšírili vírus homosexuality medzi mladých moslimov. Existuje len jeden spôsob, ako proti tomu bojovať: ozbrojená svätá vojna!“ znie napríklad jedna z výziev. Vedenie skupiny Provincie Islamského štátu Chorásán dúfa, že krvavé atentáty by mohli prilákať ďalších priaznivcov, píše denník Frankfurter Allgemeine Zeitung s odkazom na tajné služby. Rovnako to urobil Bin Ládin s Al-Kájdou alebo ISIS v Sýrii. Americká tajná služba už hovorí o viac ako desiatke „vonkajších operácií“ teroristov. Obavy panujú tiež ohľadne zbraní. Tadžici boli prví, kto chcel vykonať útok výbušnými dronmi, čo je nočná mora pre bezpečnostné úrady. Drony sa totiž dajú zaobstarať za menej ako 1 000 eur.

Zdroj: Zdroj: cnn.iprima.cz


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nemecko varuje Európu: Cez Ukrajinu prúdia do Európy islamskí teroristi a chystajú krvavú kúpeľ!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie