eReport.sk
Nela Slováková, foto: profimedia

Nela Slováková opäť v luxuse: Na dovolenku zobrala aj známeho hokejistu!

Víťazka reality šou Hotel Paradise Nela Slováková (28) miluje luxus a drahé dovolenky. Na tú poslednú konečne zobrala aj svojho priateľa, známeho hokejistu Lukáša Kozáka (29).

Instagramová hviezdička Nela Slováková pravidelne cestuje do zahraničia. Spoločnosť jej robia kamarátky, rodina, ale v exotike bola už aj sama. Po dvoch rokoch vzťahu vzala konečne na dovolenku do Mexika aj svojho partnera, slovenského hokejistu Lukáša Kozáka. Špekulovalo sa o tom, že pár má medzi sebou nezhody, ale fotografie z exotického Tulumu hovoria za všetko.

Nela Slováková zobrala frajera do Mexika

Foto: Instagram

Dvojica si užíva nielen športové aktivity, ale aj vytúženú romantiku. O Nele je známe, že si potrpí na drahé zahraničné dovolenky, exkluzívne módne kúsky a pohár dobre vychladeného prosseca. Jej priateľ s ňou samozrejme musí držať krok. Predtým ako sa dali dokopy, hokejista bol priateľom slovenskej moderátorky Alexandry Orviskej. Tá mu však dala zbohom kvôli aktuálnemu partnerovi Jaroslavovi Janusovi, s ktorým chodila aj pred Kozákom. Dnes má dvojica spoločné bábätko.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport