eReport.sk
Nela Pocisková mala dve tajné lásky, foto: profimedia

Nela Pocisková prezradila, do ktorého hokejistu bola zamilovaná

Herečka sa nečakane vyznala zo svojich bývalých lások. A prečo sa vôbec dala na umeleckú dráhu. Priviedla ju k tomu náhoda.

Dnes tvorí pár s hercom Filipom Tůmom (43). Prominentný pár spoločne vychováva syna Hektora (4) a dcéru Lianu (2). Keby jej ako dievčatku vyveštili takýto osud, zasmiala by sa. Úspešná muzikálová herečka, ktorá ma talent hrať, tancovať a spievať tvrdí, že jej kariéra sa odštartovala náhodne. Príležitosť si ju našla sama.

Nela Pocisková (30) má za sebou mnoho seriálov a divadelných angažmánov. Do tohto sveta zabŕdla neplánovane: „Keď som bola malá, robila som toho strašne veľa. Mala som všetky možné krúžky. Klavír, zbor, tanec, teóriu. Chodila som s bratom osem rokov na karate,” šokovala. „Všetci mi hovorili, že raz budem herečka, ale brala som to tak, že to hovoria každému malému dievčatku,” usmiala sa. Takto jej dni plynuli, až kým sa u nej v zbore nezmenili učiteľky. Nová vyučujúca jej oznámila, že bude konkurz na muzikál Neberte nám princeznú a opýtala sa jej, či to nechce vyskúšať. „Brala som to tak, že o nič nejde. Skúsim. Nebrala som to ako prácu. Že sa tým budem niekedy živiť. Vtedy som len bola v správnom čase na správnom. Iste, tá postava mi sadla a celé sa to rozbehlo,“ opísala svoj prudký štart do sveta herectva.

Idoly

Okrem životnej šance sa priznala aj k detským láskam. V jej zozname figurujú dvaja fešáci. Jeden pôsobil v chlapčenskej skupine. Druhý je súčasný prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja a bývalý slovenský profesionálny hokejista: „Páčil sa mi Vašek z Luneticu a Miro Šatan. Ten sa mi strašne páčil, bol to obrovský fešák,” prezradila na seba Pocisková pikantériu v relácii Topstar.

Foto: profimedia, tv joj instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nela Pocisková prezradila, do ktorého hokejistu bola zamilovaná

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti