eReport.sk
Petra Vlhová, foto:ig/p.v.

Neistá situácia v Jasnej trápi aj Petru Vlhovú: Dúfam, že stihneme oba preteky!

Slovenskej lyžiarke Petre Vlhovej neprekáža výmena poradia súťaží na podujatí Svetového pohára v Jasnej. Predovšetkým verí, že sa odjazdia sobotný slalom i nedeľný obrovský slalom (oba 9.30/12.30), aby neprišla o šancu získať ďalšie body do hodnotenia prestížneho seriálu.

 Organizátori už v piatok z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia pristúpili k zmene programu. „Výmena disciplín mi nevadí. Pevne dúfam, že nezrušia niektorú zo súťaží, pretože mám šancu získať nejaké body. Zajtra by malo byť polooblačno, no organizátori sa obávajú prípadnej hmly. V takom prípade by sa obrovský slalom jazdiť nemohol. Preto prišlo k výmene disciplín,” povedala 25-ročná slovenská reprezentantka, ktorá si v piatok vyskúšala iba obrovský slalom.

„Oficiálny tréning bol dobrý, aj keď trochu náročnejší, pretože bola celkom hustá hmla. Bolo to skôr na to, aby som sa hýbala a aby som stála na lyžiach. Tréning slalomu som dnes vynechala, najmä pre to, ako sa cítim. V uplynulých dvoch dňoch som trénovala obe disciplíny, takže som si chcela viac oddýchnuť.”

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Celebrity