eReport.sk
Petra Němcová, foto: instagram PN

Nedokonalá Petra Němcová: Takto vyzerá bez majkapu a s neumytými vlasmi

Máloktorá žena zverejní fotografie s nahou tvárou. Topmodelka si z toho ťažkú hlavu nerobí. Ukázala sa, ako ju Boh stvoril. Predviedla, akú ilúziu predáva reklama.

Česká modelka prežila pred rokmi vážnu traumu. Keď bola so snúbencom v Thajsku, zasiahlo ich cunami. Petra Němcová (41) prežila tak, že sa vyšplhala na palmu. Strávila na nej osem hodín. Utrpela zlomeninu panvy. Jej vtedajší priateľ, britský módny fotograf, pri nešťastí zahynul. Keď sa modelka vyliečila, nešťastie ju motivovala k založeniu charity na pomoc obetiam živelnej katastrofy. Zrejme preto nežije ako hviezda, ale zakladá si na úplne iných hodnotách.

Divožienka

Po takejto tragickej udalosti si už kráska z malicherností nerobí hlavu. Napriek tomu, že jej svet modelingu ležal pri nohách, dokonca tvorila pár s haitským premiérom Laurentom Lamothom, žije aktuálne ako bežná žena. Žiadne okázalé značky či vylepšenia tváre, ako je dnes zvykom. S rodinou si užíva život na pláži. Nepoužíva líčidlá. Vlasy nosí, ako sa ráno zobudí. Pri pohľade na fotografie, keď bola Němcová na titulných stránkach prestížnych módnych časopisov, je to poriadny rozdiel. Kráska je dôkazom, že sa netreba snažiť podobať perfektným modelkám. Samé také nie sú.

Rodila v prírode

V novembri sa jej narodil syn Bodhi. Pôrod bol nečakaný a náročný. Chlapec sa narodil predčasne. O šesť týždňov na odľahlom mieste v prírode. Modelka sa modlila za to, aby bol silnejší a zdravší. „Vidieť ho s hadičkami napojenými na jeho telíčko, v neustálom hluku udržiavacích prístrojov, bolo to pre mňa veľmi ťažké,” prezradila v rozhovore pre časopis Hello!.

Petru s líčidlami a bez nájdete v GALÉRII

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport