eReport.sk
Ilustračný snímka. Foto: TASR/AP

Pri Kyjeve sa zrútil vrtuľník. Hlásia obete

V blízkosti budovy materskej školy a bytovky v meste Brovary neďaleko Kyjeva sa v stredu zrútil vrtuľník. TASR správu prevzala z denníka The Guardian a stanice CNN, ktoré sa odvolali na vyjadrenia ukrajinských predstaviteľov.

Poradca ukrajinského prezidenta Kyrylo Tymošenko uviedol, že na mieste incidentu zasahujú pohotovostné zložky. „Zisťujeme informácie o obetiach a okolnostiach,“ napísal na platforme Telegram.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Henry Kissinger
  2. Na kombosnímke zľava zdevastovaný panelák v Dnipre a Olexij Arestovyč.
  3. Pochválil i vzájomnú spoluprácu

Gubernátor Kyjevskej oblasti Olexij Kuleba na platforme Telegram uviedol, že v čase tragédie sa v budove škôlky nachádzali deti i zamestnanci. „V tomto momente boli všetci evakuovaní. Došlo k obetiam. Na mieste nešťastia zasahujú sanitky, polícia a hasiči,“ napísal.

Podľa Guardianu bolo na zverejnenom zábere, ktorého autenticitu nebolo možné overiť, vidieť na mieste nešťastia najmenej jednu ťažko zranenú dospelú osobu. 

Ukrajinská verejnoprávna televízia Suspiľne informovala, že podľa dostupných informácií utrpeli zranenia piati ľudia. Údajne došlo aj k obetiam na životoch, ktorých počet však zatiaľ nie je známy.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pri Kyjeve sa zrútil vrtuľník. Hlásia obete

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti