eReport.sk
foto: profimedia

Nečakané zlyhanie Meghan Markle. Myslela si, že je lepšia!

Jej kniha nenadchla. Ilustrovaná óda na výnimočný vzťah otca so synom sa nedokázala umiestniť medzi päťdesiatku najpredávanejších kníh v Británii.

Napriek ohromnej ​​pozornosti sa ilustrovaná báseň Lavička vojvodkyňe zo Sussexu nedočkala takého predaja, ako očakávala. Za prvý týždeň od uvedenia sa predalo len niečo málo cez 3 000 kópií Lavičky. Podľa portálu The Sun sa publikácia nedokázala zaradiť do rebrčíka 50 najžiadanejších kníh v Británii, autorke napriek tomu zarobila desaťtisíce libier už len za predaj práv.

Väčší predaj si Meghan Markleové sľubuje od uvedenia knihy na globálny trh, o čo by sa malo postarať nakladateľstvo Penguin Random House Children, ktoré zakúpilo práva na distribúciu knihy do zvyšku sveta. K napísaniu detskej knižky Meghan inšpirovala báseň, ktorú zložila pre svojho manžela ku Dňu otcov, mesiac po narodení Archieho. Ilustrátor publikácie Christian Robinson zachytil Harryho (36) ako červenovlasého vojaka, Archie má zase blond vlásky.
Publikácia sa krátko po vydaní stretla sa kritikou. Okrem podozrenia z plagiátorstva sa fanúšikom kráľovskej rodiny nepáčil autorkin podpis Meghan, vojvodkyňa za Sussexu. Ďalší zase hromžili nad tým, ako môže spievať ódy na výnimočné vzťahy otca s dieťaťom, keď svojho otca Thomasa Marklea (76) zavrhla.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport