eReport.sk
Peter Kresák Foto: tasr

NEČAKANÉ PRIZNANIE exbugárovca Kresáka: Zabil desať rokov so zlatokopkou!

Ťažké časy v raji? Zdá sa, že exposlanec Peter Kresák (67) zažíva krušné chvíle. Podľa informácií eReport spolunažívanie s jeho nežnou polovičkou Zuzanou nie je v súčasnosti práve prechádzka ružovou záhradou. O kríze v osobnom živote čo-to naznačil na svojom profile na sociálnej sieti. Tak, ako to je s Kresákovou zlatokopkou?

Roky so zlatokopkou?

Peter Kresák sa minulé volebné obdobie prebojoval do národnej rady pod značkou strany Bélu Bugára Most – Híd. Minulý rok opäť skúsil šťastie, no tentokrát v projekte Tomáša Druckera Dobrá voľba. Tej sa nepošťastilo a zostala pred dverami národnej rady. Zdá sa, že po tom ako Kresák pohorel na ceste do parlamentu, zažíva zlé časy aj v súkromnom živote.

O osobnom živote Petra Kresáka sa veľa nevedelo. Nedávno si ale pozmenil osobné údaje na svojom profile na sociálnej sieti. V kolónke “informácie” pribudla veta, ktorá vyvoláva viacero otázok: “…zahodených 10 rokov života so “zlatokopkou”. Automaticky tak záhadný popisok navádza, aby sme si ho spájali práve s Kresákovým manželstvom.

Peter Kresák bol na sociálnej sieti nečakane úprimný. – Foto: FB/PK

Stručný Kresák

Čo znamená tajomná veta, sme sa opýtali samotného Kresáka. Ten bol ohľadom svojho súkromia viac než stručný. „Je to osobné, nič vám k tomu nepoviem,” odvrkol exposlanec. Podľa našich informácií to u Kresákovcov poriadne škrípe a ich manželstvo nie je vôbec ideálne. Samotný Kresák na svojom profile na sociálnej sieti svoje trápenie s mladšou Zuzkou rozpísal o niečo konkrétnejšie, no následne status zmazal.

Opýtali sme sa ho aj na kuriózny príspevok na Facebooku. „No a čo?” opýtal sa. Podľa jeho slov status so záhadnou vetou na jeho profile nijak nesúvisí. Dodal, že nie je verejne činnou osobou a nemusí sa k súkromiu vyjadrovať.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport