Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka poèas tlaèového brífingu v Senci v nede¾u 30. augusta 2020. FOTO TASR - LukᚠGrinaj *** Local Caption *** portrét šírka zraz LN Liga národov

Neapol remizoval v šlágri s Interom, Lobotka i Škriniar odohrali celý zápas

Futbalisti Neapola remizovali v šlágri 25. kola talianskej Serie A s Interom Miláno 1:1. Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka odohral za SSC celý zápas, plnú minutáž absolvoval aj stopér Interu Milan Škriniar. Neapol je v tabuľke druhý o bod za sobotňajším súperom, ktorý má zápas k dobru.

Domáci sa už v 7. minúte ujali vedenia zásluhou Lorenza Insigneho, ktorý premenil pokutový kop. Taliansky reprezentant vsietil rekordný 116. gól za Neapol vo všetkých súťažiach a prekonal legendárneho Diega Maradonu. Tím spod Vezuvu mohol zvýšiť po strele Piotra Zielinskeho, Samira Handanoviča zachránila žrď. Druhý polčas začal Inter aktívnejšie a v 47. minúte vyrovnal po hlavičke Edina Džeka.na konečných 1:1.