eReport.sk
Ilustračné foto: Shutterstock

Násilná tragédia. Nadrogovaný muž napadol policajta!

Pri rukojemníckej dráme zranil počas zákroku nadrogovaný muž nožom policajta.

Policajný vyšetrovateľ z Nového Mesta nad Váhom obvinil zo zločinov obmedzovania osobnej slobody a útoku na verejného činiteľa 36-ročného muža z Nového Mesta nad Váhom. Pod vplyvom drog držal ako rukojemníkov svojich rodičov, počas zásahu polície poranil nožom jedného zo zasahujúcich policajtov.

Zabarikádovaní

Ako informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti, rodičia obvineného chceli k intoxikovanému synovi privolať zdravotných záchranárov. Syn sa mal zavrieť spolu s rodičmi v byte a zabarikádovať dvere nábytkom. Policajtom sa mal vyhrážať použitím noža. „Policajti po neúspešnom vyjednávaní vykonali zákrok, počas ktorého obvinený nožom poranil jedného zo zasahujúcich policajtov. Jeho rodičia neutrpeli žiadne zranenia. Zranenie policajta si vyžiada 12-dňovú práceneschopnosť,“ informuje polícia.

Našli zakázané látky

Obvinený muž mal v byte prechovávať dve injekčné striekačky s neznámou kryštalickou látkou a zelenú sušinu. Polícia ich zaistila a zaslala na expertízne skúmanie. Podľa výsledkov expertízy vyšetrovateľ rozhodne, či mužovi nepribudne obvinenie aj z drogovej trestnej činnosti. V prípade dokázania viny mu hrozí až osemročné väzenie.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport