eReport.sk
Dušan Cinkota ako staršidelný kňaz Čarad, foto: tv joj

Napätie na pľaci. Počas natáčania mali Cinkota s Hrycovou nezhody!

Divákov aktuálne zaujal seriál Slovania, ktorý sa teší vysokej sledovanosti. Dej na obrazovkách je napínavý a hustá bola občas aj atmosféra počas nakrúcania.

Seriál točili niekoľko mesiacov na Ukrajine. Herci a celý štáb makali v príšerných letných horúčavách. Príjemným spestrením mohla byť jazda na koni. Nechať sa prevetrať vánkom počas jazdy. Podľa producentky seriálu, Wandy Adamík Hrycovej (43), na to ale mohli herci v podstate zabudnúť. Hrycová im dovolila na koňa vysadnúť iba na pár záberov. Herec Tomáš Maštalír (43) bol s jej rozhodnutím údajne spokojný. Kone sa mu nepozdávali. Neboli vraj veľmi poslušné. „My sme sa učili na takých slovenských, láskavých, životom trošku unavených koníkoch, a podobne láskavé koníky mali asi v tom čase na Ukrajine inú robotku. Tak nám doniesli takú partiu konských chalanov, boli to žrebce, a im sa trošku nepáčil scenár a občas boli neposednejšie, vtedy bolo nutné, aby ho osedlal profesionál,” prezradil s humorom pre Topstar svoj názor Tomáš Maštalír. V seriáli stvárňuje statočného, ambiciózneho a netrpezlivého bojovníka Radúza.

Šéfka si svoje presadila

Dušana Cinkotu (50) to neodradilo a jazdiť chcel. Nahradil ho však kaskadér a on si tak musel zájsť chuť. „Wanda bola natoľko prísna producentka, že pokiaľ nás vyslovene nebolo treba vidieť na tých koňoch, tak nás na ne nepustila, lebo každé vysadnutie naň bolo ohrozenie herca, ako vtedy povedala. Keď som mal ísť na koni lesom, len tak, čistý cval, nikde nič, Wanda to zatrhla, že pôjde kaskadér,” posťažoval sa zjavne sklamaný Cinky. Stvárňuje staroslovanského kňaza Čarada. „Žiadny producent nepustí herca na koňa, pokiaľ nemusí, pokiaľ to nie je v zábere, nie je to nevyhnutné, na to sú kaskadéri, lebo keby sa niečo týmto hercom stalo, tak sme dotočili,” vysvetlila racionálne skúsená producentka Wanda Adamík Hrycová. Cinkota musel poslúchnuť, či chcel, či nechcel. Napokon, čo povie producent, to musí platiť. Keby prišlo k zraneniu, bol by to vážny problém, ktorý by sa zniesol aj na jej plecia.

Foto: profimedia, rtvs, tv joj

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Napätie na pľaci. Počas natáčania mali Cinkota s Hrycovou nezhody!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport