tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Poliačik bol na strednej škole poriadny výkvet. Triedna učiteľka ho však zvládala. Foto: facebook MP

Namyslený fracek Poliačik napísal dojemné vyznanie

Bývalý poslanec národnej rady Martin Poliačik sa nikdy netajil tým, že mal búrlivú mladosť. Otvorene hovoril o svojich skúsenostiach s drogami. Tento raz však otvoril ďalšiu trinástu komnatu a na sociálnej sieti si spomenul na svoje študentské časy.

Foto: facebook MP, facebook MP, facebook MP

„Na gympli som bol fakt kvítko. Drzý, s vyoperovaným rešpektom k autoritám, namyslený fracek,“ začal svoje rozprávanie expolitik. Dôvodom, prečo si vôbec začal spomínať na časy, keď bol stredoškolákom, bola jeho triedna učiteľka. „Zuzku som bral. Bola fér, mala v sebe punkového ducha. V triede nás bolo komplikovaných kúskov viac, ale s prehľadom to zvládala. Aj dlho po škole, keď som bol v Považskej, skočil som za ňou do kabinetu na turka v skle,“ spomína Poliačik a vykresľuje situácie, kedy sa ho triedna učiteľka zastala. „Keď som v školskom rádiu zahlásil, že bude hrať Neneh Cherry s Youssou N´Dour, ktorým to spolu trvá 7 sekúnd, držala mi chrbát. Keď nám na braneckom profesor Foltín zhabal pár pív a ploskačku, držala nám chrbát. Keď som obiehal školu a zbieral prachy na spreje na prvé legálne grafity v Považskej Bystrici, nestiahla ma do triedy. Vedela, že je bezpečnejšie pre všetkých, ak robím to, čo ma baví,“ opísal Poliačik a z jeho slov je jasné, že si s ním triedna učiteľka naozaj užila svoje.

Bývalý saskár sa takto dojemne rozpísal o svojej učiteľke preto, lebo ju už viac nestretne. „Vo štvrtok bude mať pohreb. Normálne by sme tam mali byť celá trieda, ale takto len zrejme niekto z našich zanesie veniec. Dnes na ňu myslím celý deň. Že sme mohli ešte jedno stretko s triedou urobiť. Mal som ju rád. Česť jej pamiatke,“ napísal Poliačik, ktorý pripojil aj niekoľko retro fotiek výnimočnej učiteľky a „namysleného fracka“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Namyslený fracek Poliačik napísal dojemné vyznanie

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku