eReport.sk
Miroslav Etzler s rodinou, Foto: Instagram/Miroslav Etzler

Nakazeného Etzlera neopúšťa humor: Splnil sa mi tajný sen so sestričkami!


Miroslav Etzler ešte stále bojuje s koronavírusom v nemocnici. Napriek ťažkej situácii ho neopúšťa humor, ktorým sa snaží potešiť aj svojich fanúšikov.

Český herec má ťažký priebeh ochorenia a musí byť napojený na kyslík. Úprimne priznal, že sa predtým neočkoval. Dôrazne však upozornil, že v žiadnom prípade nie je proti vakcinácii, len to nezodpovedne posúval stále na neskôr.

„znacka
znacka kvality

Do izby ma doviezli ani neviem ako

Po prvých náročných dňoch sa svojim priaznivcom ozval opäť a nezabudol ich potešiť aj jednou milou a vtipnou historkou. „Vždy bol môj sen byť s troma sestričkami v sprche. Dnes sa to podarilo. Sprcha bez kyslíka. Nič horšieho som snáď nezažil. Do izby ma doviezli ani neviem ako,“ napísal Etzler o svojej tajnej túžbe, ktorá sa však nesplnila úplne podľa jeho predstáv. Dobrou správou je, že napriek zlej situácii sa snaží aspoň takýmto spôsobom udržať v dobrej nálade.

„Nemajú sestričky. Majú tu anjelov“

Veľkou chválou nešetril na personál, ktorý mu pomáha pri liečbe. Všetky sestričky dokonca označil veľmi pekným pomenovaním. „V nemocnici v Českej Lipe nemajú sestričky. Majú tu anjelov. Anjelikov. Neviem ako im poďakovať. A tiež tu sú vojaci. Sú skvelí, slušní a priateľskí. Viem, že som tu kvôli svojej blbosti. A vy takto slušne. Ďakujem vám, ďakujem za lásku, pokoru, slušnosť a vysokú profesionalitu. Viem, ako veľmi to musí byť náročné. Ďakujem,“ skomentoval starostlivosť zamestnancov covidového oddelenia.

Nedávno poslal pozdrav aj svojim priaznivcom. Zaželal im, aby boli všetci šťastní, i keď teraz môžu prežívať bolestivé obdobie. Všetko podľa neho raz prejde.

Miroslav Etzler v nemocnici, Foto: Instagram/Miroslav Etzler

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nakazeného Etzlera neopúšťa humor: Splnil sa mi tajný sen so sestričkami!