eReport.sk
Miroslav Etzler s rodinou, Foto: Instagram/Miroslav Etzler

Nakazeného Etzlera neopúšťa humor: Splnil sa mi tajný sen so sestričkami!

Miroslav Etzler ešte stále bojuje s koronavírusom v nemocnici. Napriek ťažkej situácii ho neopúšťa humor, ktorým sa snaží potešiť aj svojich fanúšikov.

Český herec má ťažký priebeh ochorenia a musí byť napojený na kyslík. Úprimne priznal, že sa predtým neočkoval. Dôrazne však upozornil, že v žiadnom prípade nie je proti vakcinácii, len to nezodpovedne posúval stále na neskôr.

Do izby ma doviezli ani neviem ako

Po prvých náročných dňoch sa svojim priaznivcom ozval opäť a nezabudol ich potešiť aj jednou milou a vtipnou historkou. „Vždy bol môj sen byť s troma sestričkami v sprche. Dnes sa to podarilo. Sprcha bez kyslíka. Nič horšieho som snáď nezažil. Do izby ma doviezli ani neviem ako,“ napísal Etzler o svojej tajnej túžbe, ktorá sa však nesplnila úplne podľa jeho predstáv. Dobrou správou je, že napriek zlej situácii sa snaží aspoň takýmto spôsobom udržať v dobrej nálade.

„Nemajú sestričky. Majú tu anjelov“

Veľkou chválou nešetril na personál, ktorý mu pomáha pri liečbe. Všetky sestričky dokonca označil veľmi pekným pomenovaním. „V nemocnici v Českej Lipe nemajú sestričky. Majú tu anjelov. Anjelikov. Neviem ako im poďakovať. A tiež tu sú vojaci. Sú skvelí, slušní a priateľskí. Viem, že som tu kvôli svojej blbosti. A vy takto slušne. Ďakujem vám, ďakujem za lásku, pokoru, slušnosť a vysokú profesionalitu. Viem, ako veľmi to musí byť náročné. Ďakujem,“ skomentoval starostlivosť zamestnancov covidového oddelenia.

Nedávno poslal pozdrav aj svojim priaznivcom. Zaželal im, aby boli všetci šťastní, i keď teraz môžu prežívať bolestivé obdobie. Všetko podľa neho raz prejde.

Miroslav Etzler v nemocnici, Foto: Instagram/Miroslav Etzler

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nakazeného Etzlera neopúšťa humor: Splnil sa mi tajný sen so sestričkami!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti