eReport.sk
NAKA
Ilustračné foto: tasr

NAKA zasahuje vo viacerých krajoch, obvinila 11 osôb, vrátane kajúcnika Petrova

AKTUALIZOVANÉ – Od skorých ranných hodín Národná kriminálna agentúra (NAKA) zasahuje na viacerých miestach Bratislavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja. Obvinených je 11 osôb z viacerých trestných činností. Uviedla to polícia na sociálnej sieti.

Vyšetrovateľ obvinil 11 osôb, ide napríklad o Petra Petrova za trestný čin všeobecne nebezpečný a trestný čin proti majetku. Deväť osôb polícia zadržala, jedna osoba je mimo Slovenska a jedna osoba je v pátraní.

“Naďalej pokračujú procesné úkony, zatiaľ nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie,” dodala Denisa Bárdyová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru.

Televízia TA3 informovala, že u spomínaného Petra Petrova, ktorý je v pátraní, zasahovala od štvrtkového rána NAKA. “Vzhľadom na skutočnosť, že vo veci momentálne prebiehajú procesné úkony, Úrad špeciálnej prokuratúry nemôže poskytnúť bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu účelu trestného konania,” reagoval hovorca Generálnej prokuratúry (GP) SR Dalibor Skladan.

Krajský prokurátor v Bratislave Rastislav Remeta spresnil, že zisťovacie úkony nesúvisia s obvinením Csabu Dömötöra za krivé výpovede v známych kauzách.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport