eReport.sk
Ilustračné foto: shutterstock

VIDEO Najskôr popcorn, potom sex! Dvojica sa vlámala do kina a pekne si to tam užila

Zdá sa, že kiná nechýbajú len ľuďom u nás. Bezpečnostné kamery zachytili dvojicu, ktorá sa uprostred noci vkradla do multiplexu v ruskom Petrohrade a urobila si tam súkromný večierok. Prevádzkovateľ k správaniu mladých ľudí zaujal prekvapivý postoj, ktorý však vyvolal množstvo nechápavých reakcií.

Milenci uprostred marcovej noci vyrazili do kina v petrohradskom obchodnom centre. Fakt, že sa v ňom nepremietal žiaden film, im vôbec neprekážal. Vzhľadom k tomu, že v bufete neboli žiadny zamestnanci, obslúžili sa sami. Nabrali si popcorn, načapovali nealko a vydali sa do kinosály, kde si užili sex. Ráno po sebe upratali a vytratili sa, píše Ladbible.

Zdroj: facebook La Gaceta

Pretože dvojica po sebe nezanechala neporiadok a nespôsobila žiadne škody na majetku, vedenie kina sa milencov rozhodlo odmeniť vstupenkami na filmové predstavenie. Reakcia verejnosti na seba nenechala dlho čakať, toto rozhodnutie ju značne pobúrilo.
Mnoho miestnych obyvateľov si totiž myslí, že by dvojica mala byť za takéto správanie potrestaná. Niektorí potom spochybnili bezpečnostný systém kina, ktorý umožnil dvom ľuďom prechádzať sa po obchodnom centre, ako by im patrilo. Doteraz nie je jasné, ako nakoniec táto udalosť dopadla.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport