eReport.sk

Najsexi fotografia Dary Rolins: Bradavky v hlavnej úlohe

Speváčka Dara Rolins rada provokuje. Je zvodná, sexi a neskutočne príťažlivá. Na poslednej fotografii odhalila bradavky v plnej kráse.

Dara Rolins patrí medzi najsexi ženy nášho šoubiznisu. Svoje danosti si naplno uvedomuje a svojich fanúšikov vždy rada poteší šťavnatými zábermi svojho dokonalého tela. Tento mesiac zdobí titulku česko-slovenského vydania prestížneho módneho magazínu Vogue. Pózuje v dramatickej čiernej kreácií od módneho návrhára Jeana Paula Gaultiera. Je to skôr korzet, ktorý odhaľuje aj jej intímne časti tela.

Dara rada provokuje

Dara pre umeleckú fotografiu dokonca ukázala bradavky v plnej kráse. Je pre ňu cťou, že môže byť hviezdou slávneho časopisu. Jej recept na úspech a šťastie je pomerne jednoduchý. „Snívať, veriť si, byť trpezlivá a úprimne oddaná tomu, čo vás najviac napĺňa – svojmu poslaniu, snaženiu, práci alebo koníčku – kedy v ideálnom prípade hovorím stále o tom jednom, je cesta ku šťastiu. A ja som toho živým dôkazom,“ napísala Rolins.

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Najsexi fotografia Dary Rolins: Bradavky v hlavnej úlohe

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php