eReport.sk
Michal Kaliňák a Richard Raši, foto:eReport

Richard Raši a Michal Kaliňák boli v Bardejove: 165 miliónová investícia!

Najdôležitejšie je počúvať! Richard Raši a Michal Kaliňák absolvovali rezortný deň v Bardejove. Obaja sa zhodli, že cestou k úspechu je počúvať primátorov a starostov miest a obcí. Informovali, že do prihraničnej oblasti susediacej s Poľskom pritečie 165 miliónov eur.

Najdôležitejšie je počúvať!

Video R. Rašiho a M. Kaliňáka. Zdroj: FB R. Rašiho

R. Raši informuje, že to bol mimoriadne plodný deň. Politici zo strany Hlas-SD začali rezprtný deň stretnutím s primátorom Bardejova a jeho tímom. Nasledovalo stretnutie s desiatkami starostov z celého regiónu.

Témou bola pomoc starostom a primátorom. Richard Raši s Michalom Kaliňákom si aj vypočuli, čo by zástupcovia miest najviac potrebovali, aby sa život v obciach a mestách zlepšil. Minister so štátnym tajomníkom M. Kaliňákom sa pozreli aj na to, na čo sa v regióne míňali peniaze EÚ.

Následne si zobral slovo Michal Kaliňák, aby informoval, čo trápi slovenských starostov a čo vie ministerstvo MIRRI pre nich urobiť. Poslanec za Hlas hneď v úvode svojho príspevku vo videu povedal, že hlavným cieľom je rozviazať starostom a primátorom ruky a garantovať im pokoj na prácu. Nová vláda chce zástupcom miest dopriať hlavne nové podmienky pri verejných obstarávaniach, aby mali jednoduchšiu prácu.

Kaliňák informoval, že región ktorý navštívili, sa môže tešiť na 165 miliónov eur, ktoré sú k dispozícii prihraničným oblastiam v rámci Slovensko – poľských aktivít. Kaliňák si myslí, že kľúčom k úspechu v regiónoch je počúvať ľudí.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Richard Raši a Michal Kaliňák boli v Bardejove: 165 miliónová investícia!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre