eReport.sk
Jakub Petraník
Jakub Petraník, foto: Instagram

Nahý je šťastný! Spevák Jakub Petraník ukázal na turistike holý zadok


Finalista druhej série speváckej šou SuperStar Jakub Petraník (32) na seba rád a často upozorňuje. Naposledy ukázal svojim priaznivcom na sociálnej sieti holý zadok!

Finalista speváckej šou Jakub Petraník je rád stredobodom záujmu. Nielen, že často zverejňuje svoje odhalené alebo intímne fotografie, ale naposledy poriadne pritvrdil. Jakub, ktorý nedá dopustiť na šport, pohyb a turistiku, poslal svojim fanúšikom na Instagrame jasný odkaz. Na výlete na Pajštún im jednoducho ukázal holý zadok.

Reakcie boli rôzne. „Je toto nevyhnutné? Pýtam sa“ napísal mu jeden z kamarátov. „Múdro, treba vetrať,“ napísala iná z priateľov. „Kubo, konečne pekný výhľad,“ reagoval ďalší. Či bolo cieľom Petraníka šokovať, pobúriť, alebo pobaviť svojich známych je otázne. V každom prípade zaujal.

Jakub Petraník ukázal na turistike holý zadok!

Foto: Instagram

Jakub je pomerne liberálny a často zdieľa fotografie hore bez alebo v kúpeľni len v trenírkach. Pre niekoho by to bol problém, pre mladého speváka je to bežná rutina. Kubo v minulosti s fanúšikmi zdieľal aj svoj súkromný život. Po rozchode s priateľom je podľa všetkého stále single.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nahý je šťastný! Spevák Jakub Petraník ukázal na turistike holý zadok