eReport.sk
Jiří Lábus
Jiří Lábus, foto: profimedia

Nahnevaný Jiří Lábus: Jeho meno zneužili na reklamu na sex!

Český herec Jiří Lábus (70) prežíva ťažké obdobie. Na internete koluje jeho fotografia, ktorá ponúka prostriedok na potenciu. Herec však o žiadnom podobnom kšefte nevie. „Čo je to za hlúposť? Nechápem,“ hovorí prekvapene.

Žiadnu zmluvu nepodpísal. So zázračným prostriedkom na zázračnú erekciu, ktorá koluje po internete a používajú ho vraj všetky hviezdy českého šoubiznisu, vraj rozhodne spojený nie je. Vo svojom reálnom živote internet nepoužíva. „Ja internetu vôbec nerozumiem. Nikdy som nenapísal ani mail,“ prezrádza. „Už neexistuje nikto iný, že to spadlo na mňa?“ pýta sa komik. Ešte čudnejšie je, že pod fotkou Lábusa je napísané, že je to Jaromír Jágr. „No to je už vrchol,“ komentuje herec. Zvažuje podať trestné oznámenie.

Nie je to prvýkrát, čo má herec v poslednom čase smolu. Iba pred pár mesiacmi vyplávalo na povrch, že jeho kolega Martin Dejdar predával na internete zdravice ľuďom od slávnych kolegov. Suma sa pohybovala od 1 500 do 2 500 českých korún a v ponuke bol aj jeho kamarát Lábus. Len mu o tom zabudol povedať. „Hovoril som s Martinom a on mi vysvetľoval, že mi to na jar hovoril. Ale ja si to veľmi nepamätám. Rozhodne by som nepripustil, aby mi za to ľudia platili,“ povedal nahnevane legendárny Jiří Lábus.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nahnevaný Jiří Lábus: Jeho meno zneužili na reklamu na sex!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti