eReport.sk
Naďa Urbánková, foto: profimedia

Naďa Urbánková má tajomstvo: Zomrelo jej dieťa!

Naďa Urbánková (81) kedysi čakala so svojím mužom Karlom Urbánkom (91) bábätko. To však zomrelo krátko pred pôrodom!

Tragédia oboch veľmi poznamenala. Karel mal vtedy 33 rokov a Naďa 24. „Ja som bol v pardubickom divadle a Naďa tam prišla,“ spomínal kedysi herec na osudový rok 1963. „Bláznivo sme sa do seba zamilovali a splodili spolu dieťa. Lenže sme sa ho nedočkali“ mal Karel po rokoch slzy v očiach.

Mohlo by vás ešte zajímať:

  1. Marta Kubišová

O tom, že bábätko zomrelo sa speváčka dozvedela v nemocnici, kde ležala kvôli rizikovému tehotenstvu. „Ráno po veľkej vizite mi doktor povedal, že bábätko je bohužiaľ mŕtve. Bola som žiaľom celá bez seba, ale to ešte nebol koniec,“ zaspomínala si po rokoch Urbánková.

„Lekár mi s ospravedlním povedal, že dieťa budem musieť aj napriek tomu porodiť. To sa stalo a aby som to zvládla dostala som dávku morfia a už som si nič nepamätala,“ uzavrela speváčka. „To dieťa nemá ani hrob! Bolo to veľmi smutné.“ I napriek tragédii manželia spolu žili ešte niekoľko rokov. Zosnulý herec vtedy povedal: „Skončilo to a ja som sa rozvádzal. Nebolo to preto, že by som niekoho mal, nezamiloval som sa inde. Žili sme každý svoj život,“ skonštatoval pred rokmi.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport