tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Foto: tasr

Naď pod tlakom. Ľuďom, ktorí sa vyhrážajú jeho rodine odkázal: „Ste ľudský odpad a špiny!“

Pohár trpezlivosti mu pretiekol. Pre ministra obrany Jaroslava Naďa je rodina zrejme citlivou záležitosťou. Po tom, čo musel on a jeho najbližší čeliť niekoľkým útokom na sociálnej sieti, sa rozhodol konať. A myslí to vážne.

Foto: Facebook JN

Naďa zdvihlo zo stoličky hneď niekoľko komentárov. „Zamordovať celú rodinu aj s deťmi,“ napísal jeden diskutujúci. Ale podobných príspevkov bolo viac. „Zdochni aj s tvojimi deťmi,“ nechala sa počuť ďalšia. Nečudo, že sa toto ministrovi obrany nepáči. „To, že ako politicky aktívna osoba mám strpieť vyššiu mieru útokov voči mojej osobe, to beriem. Aj to, že tie útoky sú veľakrát vyslovene vulgárne a odporné,“ napísal na sociálnej sieti Naď, ktorý v minulosti čelil kritike za to, že demonštrantov nazval opicami. „To, že sa kdejaký, s prepáčením ľudský odpad, vyhráža vraždou nielen mňa, ale dokonca aj mojich detí, tak to trpieť nebudem. Môžem potvrdiť, že k dnešnému dňu sme ja, alebo priamo zodpovedné bezpečnostné zložky podali zatiaľ 7 trestných oznámení na nebezpečné vyhrážanie. A budem v tom pokračovať,“ uviedol minister obrany, ktorý je otcom troch malých detí.

„Rovnako boli prijaté ďalšie opatrenia na ochranu mojej rodiny. Nedopustím, aby si niekto vybíjal svoj primitivizmus na mojich deťoch,“ uviedol Naď.

Obrátili sme sa na tlačový odbor rezortu obrany s otázkou, o aké konkrétne opatrenia by malo ísť. Na odpoveď čakáme. Je však jasné, že Naďa celá situácia poriadne rozzúrila, pretože má odkaz pre všetkých, ktorí by si niečo také chceli na neho skúsiť. „Upozorňujem, že napriek tomu, že viacerí podozriví teraz vyplakávajú, že oni to tak nemysleli, budem trvať na svojom. A pripomínam, keďže je vyhlásený núdzový stav, tresty sú vysoké,“ varoval šéf rezortu obrany. „Kto chce kam, pomôžme mu tam. Špiny,“ dodal na záver.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď pod tlakom. Ľuďom, ktorí sa vyhrážajú jeho rodine odkázal: „Ste ľudský odpad a špiny!“

Aktuálne

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku