eReport.sk
foto: shutterstock

Na tieto štyri znamenia si dávajte pozor. Sú to krásni a milí ľudia, ale…

Niektorí ľudia sa na prvý pohľad zdajú ako skvelí kamaráti. Pôsobia na vás sympaticky a ich úsmev vás vždy presvedčí, že by ste ich mali nasledovať, zveriť sa im s problémami a cítiť sa s nimi bezpečne. Lenže niekedy vašu dôveru práve títo ľudia vedia škaredo využiť.

Môžu to byť zradcovia, podvodníci, klamári a manipulátori. Aj keď to, povedzme si pravdu, nemusí platiť vždy, treba si na nich dávať pozor. Priateľstvo s nimi sa vo veľkej časti prípadov nevypláca.

Vodnár vás ľahko odkopne

Vodnár môže byť na prvý pohľad atraktívny a vy si možno hovoríte, prečo vy si niekto taký začal s niekým takým, ako ste vy. Lenže vypočítavosť v tomto znamení spočíva v tom, že si uvedomujú svoju krásu. Zvedú toho, u koho sa im to hodí a nejaký čas s ním manipuluje. Akonáhle už nebudú potrebovať vaše služby, odkopnú vás. A za pár dní už budete pozorovať ako nezmysly, ktoré kedysi hustil do vás, teraz tlačí do hlavy niekomu ďalšiemu. Je len na vás, či budete novú Vodnárovú obeť varovať.

Arogantný Lev

Lev si vás získa svojou postavou, úsmevom, štýlom chôdze. Lenže akonáhle sa s ním zblížite zistíte, že je to arogantný a namyslený klamár, ktorý spoločne s vami okúzlil aj niekoľko ďalších. Bohužiaľ, mnoho ľudí Levovi podľahne, keď na to príde. Pre Levov je ich krása totiž viac ako to, že sú jedni z mnohých.

Kozorožec neodpúšťa

Bude pre vás najlepším priateľom, ktorý by za vás položil aj život. Akonáhle sa mu ale niečo znepáči, stanete sa jeho najväčším nepriateľom. Taký je Kozorožec. Najprv sa tvári ako ideálny človek, s ktorým si môžete užívať voľné dni, alebo dokonca nadviazať partnerský vzťah. Potom ale stačí malé sklamanie a je koniec.

Kozorožec všetko, čo o vás vie, využije proti vám. Zverili ste sa mu v presvedčení, že je to skvelý človek, teraz ale o vás vie aj tie vaše najhoršie tajomstvá a nebude váhať ich proti vám požiť. Nedokáže odpustiť ani za tisíc rokov, ani za milión eur.

Panna urobí čokoľvek, aby si zachránila krk

Panna myslí iba na seba, a to za všetkých okolností. Ľudia narodení v tomto znamení sú schopní vymyslieť si šialené lži a obetovať aj tých najlepších priateľov iba preto, aby oni sami nemuseli trpieť. A to aj napriek tomu, že by chyba bola skutočne na ich strane.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti