tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lehel Horváth, foto: tasr

Na Špecializovanom trestnom súde pokračuje v stredu proces s Lehelom Horváthom

Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračuje v stredu (25. 8.) hlavné pojednávanie s členom zločineckej skupiny sátorovcov Lehelom Horváthom.

„V trestnej veci obžalovaného L. H. vedenej na ŠTS je vytýčené hlavné pojednávanie na deň 25. augusta. Súd neeviduje žiadne prekážky na jeho konanie a naplánovaný je výsluch jedného svedka a siedmich znalcov,“ uviedla hovorkyňa ŠTS Katarína Bednáriková.

Koncom júna sudkyňa ŠTS zamietla žiadosť Lehela Horvátha, obžalovaného z piatich vrážd, o prepustenie z väzby. Proces s Lehelom Horváthom, označovaným za hrobára zločineckej skupiny sátorovcov, trval v júni dva dni. Súd sa oboznamoval s listinnými dôkazmi a vypovedalo šesť svedkov.

Lehel H. je okrem piatich vrážd obžalovaný aj zo skutkov podporovania a zosnovania zločineckej skupiny sátorovcov a krádeže 45,5 milióna slovenských korún z bezpečnostnej schránky v Dunajskej Strede. Medzi zavraždenými bol bos skupiny sátorovcov Ľudovít Sátor, k vražde ktorého sa Lehel Horváth v roku 2010 priznal. Telo sa nenašlo, páchatelia mŕtvolu údajne viac ráz vykopali a ostatky premiestňovali.

Na začiatku júna Krajský súd v Trnave zamietol odvolanie prokurátora voči minuloročnému oslobodzujúcemu rozsudku Okresného súdu v Trnave nad Lehelom Horváthom Išlo o kauzu, keď mal Lehel Horváth so svojím synom Tiborom v roku 2018 hodiť svoju manželku do klietky k levici.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na Špecializovanom trestnom súde pokračuje v stredu proces s Lehelom Horváthom

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku