eReport.sk
Sisa Sklovská, foto: profimedia

Na návšteve u Sisy Sklovskej: S manželom si rozdelili dom!

Speváčka Sisa Sklovska (55) žije s manželom v lukratívnej štvrti na bratislavskej Kolibe. Prezradila nám, prečo majú rozdelený dom a ako často žúruje!

Rozdelený dom

Sisa Sklovska žije v luxuse na bratislavskej Kolibe. S manželom Jurajom majú každý svoju časť domu. „Juraj na Kolibe býva už sedemnásť rokov, ja jedenásť“. Majú šťastie, že pred nimi nestojí a ani nebude stáť žiadny iný dom. Majú krásny výhľad na celú Bratislavu z každého uhla.

Jej žúrovačný dom, ako ho nazvala, má jedenásť rokov a Juraj má centrálnu časť domu. „Nažívame si tu vo veľkej pohode a v pokoji. Žúrovačný dom sa stal domovom mojich mačiek, mojim štúdiom, skúšobnou miestnosťou, akadémiou, kanceláriou i miestnosťou pre oslavy a návštevy našich blízkych priateľov“.

Keď sú doma, každý sa venuje svojej činnosti, no manželia sa chodia na seba pozerať, dajú si pusu…“Večer sa stretneme v posteli“, smeje sa Sisa. Vďaka vlastnému priestoru, ktorý si každý doprial, žijú v dokonalej harmónií.

Vlastný záhradník

Manželia disponujú aj krásnou a rozľahlou záhradou. Obaja nemajú kapacitu sa o rastliny starať, preto majú už dlhé roky vlastného záhradníka. „My s manželom by sme to časovo nezvládli“.

Súčasťou krásnej záhrady je aj príjemný bazén, kde trávia v lete manželia množstvo času. „Nedávno sme vymieňali fóliu a bola nám ponúknutá 3D fólia, ktorá je krémovej farby. Keď sa bazén napustí , voda sa sfarbí do tyrkysova a pripomína more,“ tvrdí známa speváčka.

Autoportréty

Na stene v Sisynom žúrovacom dome visia jej autoportréty, fotografie a plagáty z premiér. Niekto by mohol hovoriť o istej dávke narcizmu, no Sklovská to berie ako súčasť svojej profesie. „To je ako keby niekto o sebe napísal knihu. Na stenách je kus môjho života“. Milovanému manželovi venovala len jedno miesto medzi svojimi podobizňami. „Juraj raz prišiel a povedal, že prečo tam aj on nemá svoje miesto“, smeje sa speváčka.

V záhrade sa nedá nevšimnúť jej bronzový odliatok, ktorý pred desiatimi rokmi venovala manželovi na jeho narodeniny. „Kládla som si vtedy otázku, čo dať mužovi, ktorý má všetko. Jedenásť hodín som stála v sádre a výsledok vidíte. Robil ju môj priateľ sochár a spolužiak z VŠMU“, nadchýňa sa.

Domáci Bar

Súčasťou Sisynho žúrovacieho domu je aj veľký bar. S manželom Jurajom totiž často dostávajú na sviatky rôzne drahé fľaše alkoholu.

„Juraj predtým, keď sme spolu ešte neboli pil červené víno. Ja ho nepijem a Juraj ho piť prestal. Preto máme množstvo červeného vína úžasných značiek. Milovníci červeného vína si u nás prídu na svoje. Je to ozaj hodnotná zbierka,“ dodáva.

Manželia majú radi párty a dobrú spoločnosť. „Ja pijem podchladený sekt a moju sisovicu- vznikla v ČR a existuje od roku 1996. Je to marhuľovica mierne krížená so slivovicou, Juraj obľubuje biele či ružové kvalitné vína a obaja si veľmi radi dáme dobré čapované pivo. A absolútnou jednotkou je  pre mňa sóda s ľadom a veľa citrónovej a limetkovej šťavy“.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport