eReport.sk
Ilustračná snímka. Foto: tasr

Na miesto neďaleko Prezidentského paláca v Bratislave privolali pyrotechnika

K opustenej batožine, ktorá sa nachádzala neďaleko Prezidentského paláca na Banskobystrickej ulici v Bratislave, privolali pyrotechnika. „Po vykonaní prehliadky konštatoval, že kufor je prázdny a výsledok prehliadky negatívny,“ spresnila Petra Friese z tlačového odboru Ministerstva vnútra (MV) SR.

Príslušníci Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR zistili, že „bývalá majiteľka kufra ho nechala v dobrom úmysle, že by sa mohol niekomu zísť, postavený na ulici“.

Friese v tejto súvislosti vyzvala všetkých, ktorí chcú svoje nepotrebné veci prenechať na ďalšie používanie, aby na to využili možnosti, ktoré poskytujú rôzne internetové platformy alebo oslovili občianske združenia a spoločnosti starajúce sa o ľudí bez domova či ľudí v núdzi. Prípadne, aby ich nechali v priestoroch, kde sa nachádzajú kontajnery.

„Prípady, ako bol tento vyžadujú nielen nasadenie personálnych a technických prostriedkov, ale spôsobujú aj zdržania v premávke v dôsledku uzavretia komunikácie,“ zdôraznila.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport