eReport.sk
Foto: shutterstock

Myslíte si, že svojho partnera zmeníte? Tak s týmito znameniami ani náhodou nepočítajte!

Láska je cit, ktorý dokáže ľudí meniť. Zamilovaní jedinci sa často menia k obrazu svojej drahej polovičky, aby bol vzťah ideálny. Nemusia však prechádzať nejakou veľkou transformáciou, ale jednoducho sa druhému prispôsobia a sami z toho potom len čerpajú výhody. Lenže existujú aj znamenia, ktoré také ochotné nie sú. Niekto nie je ochotný vzťahu obetovať vôbec nič, čo potom logicky vedie k jeho záhube. Od koho teda dať ruky preč?

Vzťahy sú o kompromisoch. Nedostanete sa ďaleko, pokiaľ nebudete schopní ich robiť. Samozrejme, sú medzi nami aj takí, ktorí do vzťahu vstupujú s tým, že toho druhého zmenia od základov, čo nie je správne. Niekedy ale nejaké zmeny či drobné ústupky nie sú na škodu. Niektoré znamenia ich ale neurobia už len z princípu. Ktoré to sú?

Foto: shutterstock

Býk sa nezmení už len zo svojej podstaty

Ruku na srdce, dokážete si predstaviť, že by ste zmenili býka? S jeho tvrdohlavosťou to snáď ani nie je možné. Pri ľuďoch narodených v tomto znamení je najmenej pravdepodobné, že sa kvôli vám budú meniť. Títo jedinci sa nebudú meniť iba preto, že to chce partner. To je pre nich slabý argument, ktorý pri ich povahe určite neobstojí.

Býk je sebavedomý. Vie, kto je a čo očakáva od partnera. Ako stabilná osobnosť býk verí, že sa po jeho boku objaví niekto, kto ho zvládne takého, aký je.

Foto: shutterstock

Škorpión berie zmenu ako podvod

Pre Škorpióna je vo vzťahu najdôležitejšia dôvera. Ste preneho všetko a celý sa vám odovzdá. Na dôvere a vernosti sú Škorpióni doslova závislí a neznášajú klamstvá.
Preto Škorpióna musíte prijať takého, aký je. Ak sa tak nestane, bude to brať ako zradu a vec, s ktorou do vzťahu určite nevstúpil. Musíte byť k nemu stopercentne úprimní, pretože on sa k vám bude správať rovnako. Keď sa vám niečo na ňom nepáči. Povedzte to priamo. Vyčistíte vzduch. Ale nečakajte, že Škorpión pôjde a hneď to zmení. Musel by sa veľmi prekonávať.

Mohlo by vás zaujímať

Foto: shutterstock

Lev je na to príliš hrdý

Lev zdieľa veľa negatívnych vlastností s Býkom, takže vás asi neprekvapí, že aj Lev je veľmi tvrdohlavá osobnosť. Podobne ako Býk si je tiež istý, že sa pre partnera meniť nemusí. Levy sú príliš hrdí na to, aby so sebou niečo, ako páni tvorstva, urobili. Už len myšlienka na zmenu kvôli láske im je nepríjemná a uráža ich. Chcete Leva zmeniť? Tam sú dvere! Je to také jednoduché.

Foto: shutterstock

Baran by najradšej menil ostatných

Ani Barani nie sú príliš ochotní sa zmeniť. Ale predstavujú si, ako sa kvôli nim menia ostatní. Ako prirodzení vodcovia sa naozaj nenechajú presvedčiť na to, aby urobili kompromis a zmenili na sebe jedinú vec. Naopak, na vás by toho zmenili toľko, že by sa vám z toho zatočila hlava. Vzťahu s Baranom musíte naozaj veľa obetovať. Otázkou je, či sa vám to vráti naspäť.

Foto: shutterstock

Strelec potrebuje slobodu duše

Strelec si cení slobody viac, než čohokoľvek iného. Z toho dôvodu potrebuje aj slobodu duše, čo sa so zmenami správania a osobnosti naozaj nedá skĺbiť. Strelec je extrovertné, nadšené znamenie, ktoré vie, že nebude mať problém nájsť si za vás náhradu, pokiaľ na neho budete vyvíjať tlak.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti