eReport.sk
Foto: tasr

Muž zomrel po streľbe v centre Austinu, kde utrpelo zranenia 14 ľudí

Muž podľahol svojim zraneniam po masovej streľbe na zaplnenej ulici v centre mesta Austin v americkom štáte Texas, kde si incident vyžiadal vyše desiatku zranených. V nedeľu o tom informovala polícia, na ktorú sa odvolala tlačová agentúra AP.

Douglasa Johna Kantora (25) hospitalizovali s kritickými strelnými poraneniami, ktoré utrpel pri streľbe v sobotu skoro ráno o 01.30 h, a zomrel v nedeľu o 12.01 h, dodalo policajné oddelenie v Austine v tlačovom vyhlásení.

K incidentu došlo na ulici plnej barov, ktorá je zátarasami oddelená od premávky a vozidiel. Podľa slov polície sú vyšetrovatelia presvedčení, že streľba bola vyústením sporu medzi návštevníkmi dvoch osláv. Jedného podozrivého zatkli. Polícia v oznámení bez podrobností ešte uviedla, že pátra po stopách druhého podozrivého, ktorý je stále na úteku, a vyšetrovanie trvá.

Táto masová streľba – jedna z najmenej troch v USA v noci na sobotu – vyvolala paniku na Šiestej ulici, ktorá je obľúbeným miestom nočného života v Austine, meste, v ktorom sa nachádza aj Texaská univerzita (UT Austin).

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Muž zomrel po streľbe v centre Austinu, kde utrpelo zranenia 14 ľudí

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti