eReport.sk
Ilustračné foto: shutterstock

Muž šoféroval pod vplyvom alkoholu, zaparkoval aj na štadióne v Čataji

Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 42-ročný Martin z okresu Senec. Pri večernej jazde v pondelok (30. 8.) v obci Čataj nezvládol riadenie a autom zaparkoval aj na miestnom štadióne. Dychová skúška na alkohol u muža odhalila 1,83 promile. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.  

„Pravdepodobne sa nedostatočne venoval vedeniu vozidla a pri prejazde zákrutou vyšiel mimo vozovky. Prerazil pletivo areálu štadióna a s vozidlom zastal na ihrisku štadióna. Po chvíli sa s vozidlom pohol, prerazil oplotenie areálu znova a dostal sa znova na vozovku. S vozidlom došiel až pred jeden z rodinných domov, kde vozidlo zaparkoval,“ priblížil Szeiff. Muž skončil na policajnom oddelení.

Bratislavská polícia v tejto súvislosti opätovne apeluje a vyzýva vodičov, aby nesadali za volant pod vplyvom alkoholu. Vyzýva ich, aby boli na cestách voči sebe ako aj ďalším účastníkom cestnej premávky zodpovední. Upozorňuje, že alkohol ani iné návykové látky pred alebo počas jazdy by v žiadnom prípade nemali používať.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Muž šoféroval pod vplyvom alkoholu, zaparkoval aj na štadióne v Čataji

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti