eReport.sk
Herečka Romana Dang Van sa v tichosti vydala, foto: instagram

Musela sa uskromniť. Slovenská herečka chcela honosnú svadbu, vydala sa v tichosti

Nedávno oznámila, že čaká dieťa. Chcela byť už vtedy vydatá pani, ale pandémia jej plány prekazila. Svadbu museli s partnerom presunúť. Dvojica sa rozhodla, že chcú byť svoji ešte pred pôrodom a tak sa nechala v úzkom kruhu oddať.

Romana Dang Van (29) je rodená Slovenka, ale jej otec k nám prišiel za socializmu z Vietnamu. Po ňom má mladá herečka Romana ázijské črty tváre. Práve kvôli tomu bola v detstve v kolektíve aj šikanovaná. Dnes je z nej úspešná muzikálová a seriálová herečka. Diváci ju poznajú aj zo seriálov Chlapi neplačú a z českej Ordinácie v ružovej záhrade, z filmu Cuky Luky, teraz sa pravidelnej objavuje v jojkárskom seriáli Nový život. Tam hrá šestnásť ročnú pubertiačku. Maskovať jej tehotenské brucho dalo štylistom zabrať, keďže už prekročila šiesty mesiac. Romana už o pár mesiacov bude mamou a stihla sa aj vydať.

Prekvapila okolie

S manželom Braňom sa zoznámila počas televíznej tanečnej šou Bailando. Neskôr spolu tancovali v tanečnej škole: „Vtedy som mala len pätnásť rokov. Pokukovala som po ňom. Ale dali sme sa dokopy, keď sme sa po rokoch stretli v nákupnom centre, len tak náhodne. Sme nerozlučná dvojka už deväť rokov,“ usmiala sa zamilovaná herečka. Dvojica bola dva roky zasnúbená, keď sa herečka rozhodla uvažovať o potomkovi: „Myslím, že je už na čase rozmýšľať nad rodinou.“ Jej priateľ prešiel medzičasom z umeleckej brandže do serióznejšieho zamestnania, a tak sa dvojica nebránila založiť rodinu. Minulý rok šokovala herečka, keď nečakane oznámila, že čakajú prírastok. Teraz fanúšikom naservírovala obdobné prekvapenie: „Navždy,“ napísala čerstvo vydatá pani k snímke, na ktorej si mladomanželia dávajú svoj prvý bozk.

Nedočkaví

Svadbu snúbenci plánovali už dlhší čas, no pandémia ich plány prekazila. Romana totiž túžila po veľkom a honosnom sobáši. „Však sa vydávam len raz, takže by som to chcela poriadne osláviť. Vo Vietname, odkiaľ pochádza môj otec, majú na svadbe obvykle aj dvetisíc ľudí, a to je jedna z tých menších,“ povedala pred časom herečka. Pre pandemické opatrenia sa však musela zmieriť so skromným obradom. Ten nijakým spôsobom neubral na ich šťastí. Práve naopak. Prvorodené dieťatko privítajú už ako manželia. „Pozeráme dievčenské vecičky, takže budeme mať babinec. Meno ale nevieme vybrať. Máme nejakých päť – šesť mien a stále sa motáme. Každý deň sa inak zobudíme,“ dodala so smiechom.

Foto: tv joj instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy