tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Mŕtvy youtuber, foto: instagram

Môže priateľka mŕtveho influencera za jeho smrť? Video, z ktorého ostane každému ťažko

Českou i slovenskou YouTube scénou otriasla smrť mladého influencera Maja Semana († 20), ktorý sa pravdepodobne predávkoval drogami. O svojej závislosti otvorene a verejne hovoril na sociálnych sieťach.

Jeho priateľka Adela bohužiaľ do závislosti tiež spadla. Zrejme to bola ona, ktorá videla influencera naposledy živého. Internet je plný videí, na ktorých ukazuje dopady závislosti na heroíne, a rozhodne to nie je pekný pohľad.

Dvaja závislí

„Bol ubytovaný v jednom z našich apartmánov a ráno mi volala polícia, že tam je mŕtvy človek, že sa asi predávkoval. Bola tam striekačka a kopec liekov. Mal tam priateľku, ktorú odviezli rovno na psychiatriu,“ táto správa koluje po sociálnych sieťach od včerajšieho večera, kedy sa prevalila smrť youtubera Semana. S Adelou dlhodobo tvoril pár, ale väčšina ich sledujúcich sa zhodovali na tom, že sa vzájomne tiahnu ku dnu. Mŕtvy influencer, čo asi nie je v tomto prípade vodné pomenovanie, bol dokonca niekoľkokrát na odvykačke. Naposledy informoval, že je mesiac čistý. Vďaka vám mám zase chuť natáčať a žiť,“ tvrdil v jednom zo svojich videí.

Pred pár dňami evidentne po omamných látkach siahol opäť a boj so závislosťou prehral. Internet je plný šokujúcich videí, ktoré by malo slúžiť ako varovanie všetkým, ktorý by chceli koketovať s tvrdými drogami.

Otrasné video

Na jednom z nich sa priateľka Maja Adéla zvíja na zemi. „Prepáč, Adélka, ale ja toto už nemôžem znášať. Ja idem povedať celú pravdu,“ hovorí na jednom z videí, na ktorom sa Adéla hystericky zvíja na zemi a kričí, nech to netočí na sociálne siete: „Bojím sa, že keď odídem a nezostane ti nikto, tak sa ufetuješ na smrť. Prosím, prestaň.“ Ďalšie video je ešte viac šokujúce než to prvé. Je na ňom opäť partnerka influencera a tentoraz sa vyhráža s nožom na krku, že sa podreže. „Adele, Opováž sa podrezať si to hrdlo, prosím ťa,“ kričí na videu Majo, ktorý sa snaží svoju priateľku presvedčiť, aby si nebrala život.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Môže priateľka mŕtveho influencera za jeho smrť? Video, z ktorého ostane každému ťažko

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku