eReport.sk
Motorkársky gang na Slovensku?
Príslušník polície, ilustračné foto Zdroj :fb/policiasr

Motorkársky gang na Slovensku? Polícia prijala opatrenia: Dohliadame na bezpečnosť!

Motorkársky gang na Slovensku? Policajti od rána dohliadajú na bezpečnosť obyvateľov a návštevníkov Bratislavy aj Šamorína v súvislosti so športovým podujatím Spartan Race a motorkárskym medzinárodným stretnutím Hells Angels MC World Run 2023. Polícia SR o tom informuje na sociálnej sieti.

Motorkársky gang na Slovensku?

Prípady narušenia verejného poriadku v nadväznosti na prítomnosť účastníkov známeho motorkárskeho klubu sme doposiaľ nezaznamenali,“ uviedli policajti. Ak by verejnosť zaznamenala protiprávne konanie, má bezodkladne kontaktovať políciu na bezplatnej linke 158.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Žiadna vojna?
  2. Slovenský minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Wlachovský, Foto: tasr
  3. Stoltenbergov apel z Bruselu
  4. Na snímke, ktorú poskytla Tlačová kancelária ukrajinského prezidenta, zľava predseda vlády SR Eduard Heger, vedúci kancelárie prezidenta Ukrajiny Andrij Jermak, prezidentka Moldavska Maia Sanduová, prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj, predseda vlády Slovinska Robert Golob, predseda vlády Ukrajiny Minister Denys Šmyhal a chorvátsky premiér Andrej Plenkovič pózujú pre skupinovú fotografiu počas summitu Buča v Kyjeve na Ukrajine v piatok 31. marca 2023.

Polícia prijala opatrenia

Obe podujatia sa uskutočnia v rovnakom termíne počas víkendu 3. a 4. júna. Policajti už pred pár dňami informovali o príprave bezpečnostných opatrení prijatých v súvislosti s podujatiami. Vyčlenili preto potrebný počet policajtov, ktorí budú dohliadať na verejný poriadok a budú tiež vykonávať potrebné úkony, aby dokázali v prípade potreby zasiahnuť tak, aby nedošlo k škodám na majetku alebo k iným protiprávnym konaniam.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Motorkársky gang na Slovensku? Polícia prijala opatrenia: Dohliadame na bezpečnosť!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php