eReport.sk
Monika Bagárová, foto: profimedia

Monike Bagárovej praskli nervy: Tieto matky by si zaslúžili vyfackať!

Speváčka sa rada podelí so svojimi fanúšikmi o to, ako sa stará o svoju dcéru. Ale keď jej začnú rozdávať rady ženy, s ktorými nesúhlasí, vie sa poriadne rozčertiť.

Mamička Monika Bagárová (26) zdieľa so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach všetky radosti rodičovstva, ktoré jej do života priniesla dcéra Rumia, ktorú má so zápasníkom MMA Makhmudom Muradovom. Sledovateľom atraktívnej českej speváčky neuniklo, že jej dcéra veľmi rada ponocuje a inak tomu nebolo ani naposledy. Jedna z fanúšičiek sa známej speváčke rozhodla poradiť, ako dieťa uspať. A to veru nemala robiť!

Nazlostená

Monika na svojom Instagrame dala fanúšikom vedieť, že Ruminka konečne zaspala o jedenástej v noci. Spomínaná “poradkyňa” sa na speváčkin príspevok rozhodla zareagovať a Bagárovej poskytla svoj recept. ,,Nakŕmiť, dať do postieľky, zhasnúť, zavrieť dvere a nechodiť k nej,” napísala rázne neznáma pani. Bagárovú to dostalo do vývrtky a pustila sa do nej: ,,Jedna vec je, keď je bábätko naučené odmalička v pokoji zaspávať samo bez problémov. Ale aby som nechala malú samú plakať v postieľke, kým nezaspí, tak to nikdy v živote! A ak toto niekto robí, tak si zaslúži jednu poriadnu výchovnú facku za to malinké, ktoré nemôže za to, že to spinkanie proste nejde. Taký prístup nie je správny,” rozhorčila sa rodinne založená interpretka, s ktorou súhlasila aj psychologička. ,,Absolútne s vami súhlasím. Som vyštudovaný psychológ a mám dojem, že sa nám tu začína rozširovať trend, že je normálne nechať dieťa vyplakať dve hodiny, a tak sa naučí. V žiadnom prípade! Dieťa potrebuje maminu istotu, aby mu dozrel mozog a neskôr sa tak naučilo zaspávať samo,” napísala.

Zdroj: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity