eReport.sk
Soňa Skoncová. Majú za ňu náhradu, foto: profimedia

Moderátorky Orviská a Skoncová skončili. Majú za ne náhradu!

Obe sa v podobnom čase stali mamičkami, a tak museli s prácou seknúť. Začali sa venovať rodine. Šoubiznisová relácia, kde roky pôsobili, si musela nájsť za ne náhradu. Dlho im to netrvalo.

Bývalá modelka, dnes najmä moderátorka, Soňa Skoncová (34), bola dlhé roky neoddeliteľnou súčasťou vysielacej štruktúry. Na obrazovkách uvádzala Top Star stabilná partia moderátoriek, ktorá však v poslednej dobe prešla podstatnou zmenou. Dôvodom premien v obľúbenej relácii sú mamičkovské povinnosti dvoch moderátoriek. Koncom januára sa stala dvojnásobnou matkou Alexandra Orviská (37), ktorá v New Yorku priviedla na svet syna Jonatana. Pôrod a starostlivosť o dieťa čakajú aj tmavovlásku Soňu Skoncovú.

V tíme je prvý muž

Soňa sa pre potomka rozhodla po osemnástich rokoch stabilného vzťahu s partnerom: „Minulý rok ma požiadal o ruku, boli sme rozlietaní, potom prišla korona a dieťa už bolo v brušku,” zasmiala sa nad nezastaviteľným procesom. Pred odchodom na materskú dovolenku sa rozlúčila s televíznymi divákmi začiatkom februára. Dve voľné miesta po stabilných tvárach relácie sú však už obsadené. Novými moderátormi šoubiznisovej relácie sa od minulého týždňa stali Martina Štefánková a Thomas Puskailer (39). Thomas je prvý muž, ktorý zakotvil v tomto projekte. . Obaja sú však divákom televízie dobre známi – ako reportéri Top Staru a moderátori šoubiznisovej sekcie v Ranných novinách.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity