eReport.sk
Moderátor Viktor Vincze, foto: instagram

Moderátor Viktor Vincze je už zaočkovaný! Mal protekciu?

Po Adele Vinczeovej (40) je konečne zaočkovaný aj jej manžel Viktor Vincze (30). Známy moderátor dostal obľúbenú vakcínu. Mal nejakú protekciu?

Viktor Vincze nedávno zverejnil fotografiu svojej manželky Adely z očkovania v Prešove. Známa moderátorka dostala prvú dávku vakcíny AstraZeneca. Po očkovaní túžil aj samotný Viktor, preto neváhal a postavil sa do radu medzi náhradníkov. „Štvrtýkrát som takto k “záverečnej” skúšal, či niekde nezostali na záver dňa nejaké vakcíny a včera to vyšlo. Na Národnom futbalovom štadióne mi večer pichli BioNTech/Pfizer,“ prezradil svojim fanúšikom známy spravodajský moderátor.

„Doktor najprv volal všetky diagnózy podľa vyhlášky a keď stále zostávali voľné kusy, vyzval nás – darcov krvi. Bol som pripravený na hocakú registrovanú dávku a až vnútri sme sa dozvedeli, čím dnes očkujú. Nejdem nikoho z vás presviedčať, ja ale inú cestu nevidím,“ tvrdí Vincze. Podľa neho je v našej spoločnosti nutné a potrebné, aby sme sa nechali očkovať. „Čím menej ľudí bude zaočkovaných, tým viac tu bude ten vírus vyhnívať, mutovať a táto agónia sa bude len predlžovať. A ja mám opatrení, rúšok a kolabujúcich podnikov už dosť,“ múdro napísal Viktor. S Adelou obaja podporujú očkovanie a snažia sa ísť príkladom.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport