eReport.sk
Jan Kraus sa stal starým otcom, foto: profimedia

Moderátor Jan Kraus sa stal dedkom. V rodine má mladú modelku!

Syn známeho šoumena Jana Krausa, David, oznámil, že mu partnerka Sarah Opravilová (21) porodila dievča. Dostala meno Ester. Kto je ale tajomná Krausova partnerka, ktorú doteraz v spoločnosti nepredvádzal?

Medzi Davidom Krausom (41) a modelkou Sarah (21) je dvadsaťročný rozdiel. Kraus dozrel do veku, kedy sa rozhodol založiť si rodinu. A je to tu: „Splnil sa mi sen všetkých snov. Ďakujem najviac jej maminke, na ktorú som veľmi pyšný. Je to ten najväčší zázrak zázrakov, vďaka ktorému sa vám v jednom okamihu zmení život.“ Matka jeho dcéry je v zahraničí známa modelka. Fotila v Taliansku, vo Francúzsku i na Tchaj-wane. Blondínka vyštudovala Masarykovu univerzitu v Brne – odbor nemecký jazyk a literatúra a verejná ekonomika a správa. Z dvojice je tým pádom študovanejšia. David Kraus nedokončil konzervatórium. Tvrdil, že kvôli šikane profesora. Vzťah dvojica dlho tajila, pár sú už takmer dva roky. Tehotenstvo sa im podarilo utajiť až do finále.

Neverníčka?

V minulosti mladý Kraus prežil dramatický rozchod s českou tenistkou Bárou Strýcovou. Boli aj zasnúbení. Tá ho údajne podvádzala s novinárom Petrom. Športovkyňa to poprela, ale hudobník vyhlásil, že jej už nikdy neodpustí. „Je mi ukradnutá, len neznášam klamstvá a sráčstvo, takže keď sa ma niekto na to opýta, poviem každému, ako to bolo. Uráža ma, že ma niekto ľutuje ako človeka, ktorý bol rozídený a nechcel si to pripustiť. Bola a je najväčší omyl môjho života. Nikdy som sa v človeku nesplietol tak ako v nej. Som rád, že viem, koho som mal vedľa seba a vraciam sa opäť sám k sebe.” Kraus pripojil fotografiu milostnej scény z natáčania: „Točil som asi najnamáhavejšiu posteľnú scénu, až sme sa z toho pekne spotili. Našťastie som ju točil s dobrou kamarátkou Koki. Pre zmenu som bol dnes neverný ja Barbore, ktorú hrala Veronika Kubařová. Som rád, že to máme za sebou a ide sa do sprchy,“ uviedol rozčúlený David Kraus v roku 2018.

Zdroj: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Moderátor Jan Kraus sa stal dedkom. V rodine má mladú modelku!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti