eReport.sk
Boris Pršo, foto: facebook

Moderátor Boris Pršo po porážke oslavoval narodeniny s humorom: „Budem sa tváriť, že s mŕtvicou sa u mňa vek zastavil!“

Je to takmer päť rokov, čo Boris Pršo dostal vo vysielaní mŕtvicu. Išlo mu doslova o život. Teraz už dokáže o dramatickom období žartovať.

Borisov svet sa nečakane obrátil naruby keď mu išlo o život, na generálke šou Let’s Dance. „Ja som sa bol ešte ráno naraňajkovať, keď som sa vrátil, tak už mi bolo zle,” spomínal Boris, keď sa už dávala dokopy. Bolo to stále horšie. Až napokon skolaboval. „Ochabovalo mi svalstvo a tá jedna polovica odchádzala. Pamätám si všetko. Aj keď prišla záchranka, aj keď ma odviezli. To si uvedomuješ, riešiš to, len s tým nemôžem nič robiť,” opisoval Pršo, čo sa dialo, keď ho odvážali do nemocnice. Dignóza bola neúprosná. Napriek mladému veku išlo o porážku. Dostal krvácanie do mozgu. Na prvé dni v nemocnici si vôbec nepamätá. Absolvoval niekoľko operácii. Až tretia bola úspešná. Zanechalo to ale následky. Roky moderátor intenzívne rehabilitoval kedy sa učil nanovo chodiť, hýbať i hovoriť.

Boris Pršo sa dokonca pomaly vracia aj do pracovného režimu. Včera oslávil tridsiate siedme narodeniny a jeho komentár pobavil viacerých fanúšikov: „Dnes mám narodeniny. A keďže vek je neúprosný, budem sa tváriť, že s mŕtvicou sa u mňa vek zastavil. Tak v tom buďte so mnou, dobre? Ale nie, ja si svoj vek užívam a teším sa z neho,” napísal.

Foto: facebook

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport