eReport.sk
Foto: instagram

Modelka zarába svojim obrím poprsím. Či je na čo sa pozerať, posúďte sami

Prsatá Allegra Cole má po päťdesiatke, ale na svojich sociálnych sieťach provokuje fotkami so svojím extrémnym poprsím. Na jej prednosti je veľmi hrdá a rozprávkovo na nich aj zarába.

Prsatá blondínka a glamour modelka Allegra Cole (51) je veľká provokatérka. Na svojom instagrame provokuje polonahými fotkami a točí aj videá. Uviedla, že plastická chirurgia ju priviedla z „fádneho do úžasného“. Pochváliť sa môže 1,5 miliónmi sledovateľov.

Prvýkrát si dala zväčšiť prsia, keď mala 33 rokov. Čoskoro jej však pripadali malé, tak opäť podstúpila plastickú operáciu. Teraz má cez prsia 173 centimetrov a je spokojná. Jej fanúšikovia ju mohli vidieť aj v šou Spackané operácie. Milovníčka plastík to totiž preháňa a jej poprsie začalo byť nerovnomerné, uvádza portál extra.cz. Sama sa snaží ženy v podstupovaní estetických úprav podporovať s tým, že pár rezov skalpelom a pichnutí ihlou dokáže skvele posilniť sebavedomie.

Foto: instagram AC

Pred 11 rokmi vyzerala oveľa prirodzenejšie. – Foto: instagram AC

Táto 51-ročná rodáčka z Orange County v USA mala pred 11 rokmi oveľa prirodzenejší vzhľad. Údajne medzi ďalšie kozmetické procedúry Allegry patria aj bruško, brazílsky lifting zadku, výplne pier a botox.

Viac fotiek si pozrite v galérii. To, či je to pekné a sexi necháme na vás.

Zdroj: instagram AC

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport