eReport.sk

Modelka Alena Šeredová si užíva vytúženú dcérku: Život ako z rozprávky

Česká modelka Alena Šeredová žije už roky v Taliansku. Pred pár mesiacmi porodila tretie dieťa- vytúženú dcérku. Známa kráska si materstvo doslova užíva.

Štyridsaťdvaročná česká modelka sa v roku 1998 stala prvou vicemiss Českej republiky. V ten istý rok ešte dosiahla štvrté miesto na Miss World, čo sa dá považovať v našich končinách za obrovský úspech. Randila s moderátorom Bořkom Slezáčkom, no po čase ju život v Českej republike začal nudiť.

Vybrala sa do Talianska, kde urobila závratnú kariéru a stretla dvoch mužov svojho života. Prvým bol legendárny futbalový brankár Gianluigi Buffon, ktorému porodila dvoch synov Davida a Louisa. Ich manželstvo však prešlo krízou a dvojica sa v dobrom rozviedla. Krátko na to stretla krásna Alena ďalšieho osudového partnera. Stal sa ním známy taliansky miliardár Alessandro Nasi. Tomu pred pár mesiacmi aj napriek tomu, že už mala po štyridsiatke poradila vytúženú dcérku Vivienne Charlotte.

Napriek luxusnému životu v bohatstve sa Alena Šeredová v materstve našla. Rodina a jej milované deti sú u nej na prvom mieste. Predtým ako sa stretla v Taliansku svojich životných partnerov bola obľúbenou miestnou celebritou. Fotila módne katalógy a vystupovala v mnohých zábavných šou.

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Modelka Alena Šeredová si užíva vytúženú dcérku: Život ako z rozprávky

Najnovšie