tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Vémola vs Mikulášek, foto:instagram

MMA: Vémola vs. Mikulášek. Zápas roka je tu!

MMA sviatok je tu! Už dnes nás čaká zápas roka v oktagone. Pred nedávnom sme sa tešili na zápas storočia medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom. Skalní fanúšikovia „Terminátora“ majú také malé športové „déjà vu“, pretože pri tomto zápase s Mikuláškom majú minimálne rovnaké pocity ako pred zápasom s Véghom.

Je to viac než len zápas

Je to osobné. Je to obrovská nenávisť. Zápas, ktorý chceme tak všetci vidieť je tu! Áno, to je len zopár prívlastkov najväčšieho zápasu roka. Po mesiacoch zosmiešňovania, výsmechov a nadávok sa konečne Karlos „Terminátor“ Vémola a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek stretnú tvárou v tvár v klietke. „Je jasné, že porazím „Babu Jagu“, som o triedu lepší“ vyhlásil Vémola.

Odveta s Attilom Véghom

Karlos Vémola má jediný cieľ, znova bojovať s Attilom Véghom. „Jediné po čom Karlos túži, je odveta s Attilom Véghom. Musí poraziť všetkých, čo mu stoja v ceste“ povedal v rozhovore jeden z promotérov oktagonu. Vémola zápas s Véghom prehral, po tom čo mu rodák z Dunajskej Stredy uštedril “ KO“. Vémola je na odvetu namotivovaný tak, ako nikdy predtým, ale Végh to vníma inak. „Nevidím v tom nejaký potenciál znova bojovať s Karlosom, nemám čo získať, ja môžem len stratiť“ povedal Végh v rozhovore pre magazín Oktagon. Napriek skutočnosti, že v odvete nevidí potenciál, samotnému druhému kolu s „Terminátorom“ sa nebráni: „Ak sa mi organizátori ozvú so slušnou ponukou, zápasu sa asi nevyhneme“ s úsmevom povedal 35-ročný bojovník.

video:youtube OktagonMMA


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

MMA: Vémola vs. Mikulášek. Zápas roka je tu!

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku