tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk

MMA: Vémola sa stal šampiónom Oktagonu 20, rozhodli body!

Karlos „Terminátor“ Vémola porazil francúzskeho bojovníka Alexa Lohorého po 5. kolách na body a stal sa tak šampiónom jubilejného turnaja Oktagon 20. Vémola v roku 2020 vyhral už druhý veľký zápas.

Na začiatku decembra si ľahko poradil s Václavom „Babou Jagou“ Mikuláškom a na jeho konci s francúzskym veteránom Bellatoru s Alexom Lohorém. Vémola to ale vôbec nemal ľahké, zápas sa dostal až do záveru a museli zasahovať rozhodcovia, ktorí pridelili viacej bodov práve rodákovi z Olomouca. Čech mal v titulovom zápase hmotnostnú prevahu, ktorú využíval najmä pri technike na zemi. „Terminátor“ dodržal to čo sľúbil počas váženia: „Toto je moja pôda, musel by si ma najprv zabiť, nedám ti ju!“ povedal 35-ročný Čech počas staredownu s Lohorém.

foto:ig/karlosvemola

Vémola nesmierne túži po odvete so slovenským bojovníkom Attilom Véghom a vyzerá to tak, že ide tou správnou cestou. V roku 2020 neprehral a míľovými krokmi sa posúva k vytúženému cieľu. Samotný Attila sa vyjadril, že sa prípadnej odvete nebráni: „Ak dobre zaplatia, možno sa s Karlosom opäť do oktagonu postavím“.

Momentálne sa diskutuje najmä o zápase Vémolu so Samuelom Krištofičom, ktorý sa vyjadril, že bude druhý Slovák, ktorý namysleného „Terminátora“ porazí. Fanúšikovia by chceli vidieť túto zaujímavú konfrontáciu a je to už len na samotných bojovníkoch a promotérov Oktagonu, či k aj dôjde.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

MMA: Vémola sa stal šampiónom Oktagonu 20, rozhodli body!

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku