eReport.sk
Conor McGregor, írsky bojovník ufc,trilogia, poirier
Conor McGregor, foto:gettyimages

MMA Poirier do tretice vyzve Conora McGregora: V hre je dedičstvo UFC!

Americký bojovník MMA Dustin Poirier a Ír Conor McGregor si zmerajú sily aj v treťom vzájomnom súboji. Trilógiu zavŕšia 10. júla na galavečere UFC 264, ktorého dejisko zatiaľ nie je známe.

V úvodnom stretnutí v roku 2014 triumfoval McGregor technickým knokautom v prvom kole. V odvete pred necelými tromi mesiacmi sa Poirier revanšoval rivalovi takisto spôsobom TKO v druhom kole. Obaja už podpísali kontrakt, zápas sa rovnako ako v januári uskutoční na päť kôl v ľahkej váhe do 70 kilogramov. Čo by sme teraz v tejto chvíli povedali o bojovníkovi McGregorovi? Ak by sa rozhodol ukončiť kariéru?

Conor McGregor je najväčšou hviezdou UFC – Foto: tasr

Ír ma na konte bohatú kariéru so štatistikou 10-3. V UFC je spolu s Nurmagomedovom považovaný za najväčšie hviezdy svetovej MMA scény. Jedná sa o fenomenálnu kariéru UFC. Je to kariéra, o ktorej môže veľa bojovníkov z konkurenčného hľadiska len snívať, nehovoriac o miliónoch a miliónoch dolárov, ktoré si McGregor zarobil. Uvidíme ako sa teda skončí tretia vzájomná konfrontácia McGregora s Poirierom v hre je aj dedičstvo UFC, ktoré McGregor po sebe zanechá.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Celebrity

Šport