eReport.sk
Richard Glück Zdroj: YouTube - Smer-SD

VIDEO R. Glück to vo videu „rozbalil“ tak ako to len on vie. O čo ide? O hokej


Mladý poslanec sa rozohnil. Nahnevala ho žiadosť liberálnych slovenských europoslancov o to, aby Miroslav Šatan neumožnil hrať našim hokejistom z KHL na Majstrovstvách sveta. Pýta sa, prečo sa nežiadal nikdy žiaden bojkot amerických športovcov, v časoch, keď Američania otvárali konflikty po celom svete.  

Mladý poslanec sa rozohnil

Video R. Glucka. Zdroj: Facebook

Opoziční europoslanci poslali Miroslavovi Šatanovi otvorený list. Podľa Richarda Glücka sú odtrhnutí od reality. V liste europoslanci z Bruselu žiadali, aby sa naši hokejisti, ktorí hrajú za KHL, nemohli zúčastniť Majstrovstiev sveta v hokeji.

Naši europoslanci, ktorí zákaz žiadajú, sa pritom stavali do role športových fanúšikov, ktorí držia načim chlapcom palce. Na jednej strane nechcú, aby hrali za Slovensko hokej a na druhej chcú vidieť Slovensko medzi „veľkými hokejovými krajinami“. V liste písali o hodnotách postavených na mierovom olympijskom duchu.

Richard Glück hovorí, že títo naši politici nemajú ani „šajn“ o športe a hokeji, pretože ak by mali, tak by im bolo jasné, že bez našich hráčov z KHL nemáme možno ani žiadnu šancu zabojovať čo i len o štvrťfinále. Za absolútnu nehoráznosť považuje vyjadrenia europoslancov o hráčoch v zmysle, že keď hrajú v KHL, stali sa naivnými bábkami v rukách režimu V. Putina a šíria ruskú propagandu.

Potom sa slovenský poslanec už len zamýšľa nad tým, ako je to možné, že to, ak hrajú naši hokejisti v NHL, nikomu neprekáža. Prečo neboli športovci vyzývaní na bojkot americkej ligy v čase, keď táto veľmoc rozpútavala konflikty? Prečo mohli americkí športovci vždy hrať vo všetkých súťažiach aj na Olympijských hrách? Podľa Glücka je to jasné, ide tu o dva metre.  

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO R. Glück to vo videu „rozbalil“ tak ako to len on vie. O čo ide? O hokej

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne