eReport.sk
Foto: shutterstock

Mladík cestuje do budúcnosti a natáča tam videá. Nečaká nás nič dobré

Viacerí z vás už pravdepodobne zaregistrovali veľa bizarných správ, ktoré kolujú internetom. Určite sa medzi ne zaradia aj videá mladého Javiera. Ten vo svojich príspevkoch totiž tvrdí, že dokáže cestovať v čase. Uverejňuje videá, ktoré vraj natočil v budúcnosti.

Javier zverejnil prvé video na TikToku vo februári tohto roku. Tvrdil, že ho natočil v roku 2027. Podľa údajného cestovateľa v čase ľudstvo už nebude existovať, pretože vyhynie, popísal magazín Newsweek. Dôkazom majú byť zábery vyľudneného španielskeho mesta Valencia, kde ulice zívajú prázdnotou. Faktom však je, že video bolo natočené počas zákazu vychádzania. Takže je pochopiteľné, že sú mestá prázdne. „Nikto nie je v obchodných domoch, nikto nie je v uliciach,“ komentuje Javier jedno zo svojich videí.

Žiadny ľudia, no internet funguje

Mladík od tej doby videá zverejňuje pravidelne. Získal vďaka nim viac, než milión fanúšikov. Spoločným znakom všetkých jeho príspevkov je absolútna absencia ľudí v mestách, ale zároveň fungujúce internetové pripojenie a elektrická energia.

Jedno z Javierových videí z budúcnosti.

Zdroj: tiktok

Nie je jediný

Zďaleka ale nejde o prvý prípad, kedy niekto tvrdí, že dokáže cestovať v čase. Užívateľ TikToku známy ako 2029man pravidelne zverejňuje videá, v ktorých predpovedá budúcnosť. Všetky tvrdenia sa však ukázali ako nepravdivé. Na začiatku roka napríklad hovoril o tom, že 6. januára Kongres Spojených štátov odmietne rozhodnutie volebného kolégia o prezidentských voľbách. „To povedie k tomu, že Nancy Pelosiová bude 20. januára menovaná prezidentkou,“ tvrdil. Všetci však vieme, že prezidentom sa stal Joe Biden. Ale aj napriek tomu má viac ako 600-tisíc followerov, ktorí sa na ňom dobre bavia.

Veštba, ktorá mu nevyšla. A nie je jediná.

Zdroj: tiktok

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika