eReport.sk

Mladá Markízačka má koronu! Priznala pozitívne výsledky


Moderátorka Európy 2 a redaktorka markízackého Telerána Jana Slačková priznala, že je pozitívna. Opísala aj priebeh nepríjemného koronavírusu.

Mladá moderátorka Janka Slačková si svoju diagnózu dlho nechávala pre seba. V posledných dňoch si však mohli jej priaznivci všimnúť, že spíkerka rádia Európa 2 vysiela z domu. Žiaľ za to mohla korona. „Tak ako ste si asi aj mnohí dobre tipli, tak som pozitívna s covidom. Ale už sa cítim lepšie, hoci tie prvé dni neboli úplne najjednoduchšie. Ja som mala ten chrípkový priebeh, asi so všetkými príznakmi, čo môžu byť,“ priznala rozhlasová moderátorka a tvár markízackeho Telerána.

Spočiatku sa vraj cítila dobre, neskôr prišli príznaky spájané s koranavírusom. Janku začala bolieť hlava, kĺby, stratila chuť a čuch, mala teplotu a kašeľ. „A ak ste na tom podobne ako ja, alebo vás takýto výsledok ešte len čaká, tak ak vám môžem dať radu. Ak ste zdraví, tak nerobte paniku, keď vám príde výsledok… Hoc aj o jednej v noci, ako mne. A nezačnite hystericky revať, lebo pravdepodobne vám to nepomôže,“ odporúčila svojim sledovateľom.

Ona totiž, keď sa dozvedela výsledok, emócie nedokázala udržať. Priznáva, že to zo začiatku brala nesmierne ťažko. „Ja som sa tak rozrevala. Ja neviem, či mi preplo alebo ja neviem, čo sa mi stalo. Normálne, že mešuge. Ja som sa rozrevala a ako som sa išla napiť toho čaju, tak mi zabehlo, čiže som sa tu skoro čajom zadusila. Takže ak vám môžem dať takú menšiu radu, ak sa vám to prihodí, tak chill, pohoda, dá sa to zvládnuť,“ dodala a zároveň poprosila všetkých, aby dodržiavali nariadenia. Podľa nej treba brať ohľad predovšetkým na starších ľudí.

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mladá Markízačka má koronu! Priznala pozitívne výsledky

KOMENTOVALI STE: