eReport.sk
Miroslava Fabušová, foto: instagram

Miroslava Fabušová skončila v putách. Šoférovala pod vplyvom omamnej látky!

Priateľka Borisa Kollára má problémov až nad hlavu. Po autonehode, kedy sa viezla počas zákazu vychádzania v štátnej limuzíne s predsedom parlamentu Borisom Kollárom, to s ňou ide dolu vodou. Zničí sa?

Je to pár týždňov, čo Miroslavu Fabušovú (38) pri smetných košoch napadol neznámy páchateľ. S brunetkou sme niekoľko dní po napadnutí hovorili. Priznala, že nás vidí dvojmo, mala problém s artikuláciou. Bitku nechcela ohlásiť na polícii. Tvrdila, že sa aj tak nič nevyrieši. V jej slovách bolo badať emóciu. Pri otázke, či vie, kto ju napadol, uhla pohľadom na stranu a odvetila nedôveryhodné “nie”.

Zavarila si

Jej posledný citát na sociálnej sieti znel: „Všetko zlé sa na dobré obráti.” Bohužiaľ, zatiaľ sa bývalej účastníčke Miss dobré v živote nedeje. Aktuálne sa Fabušovej do života priplietla ďalšia nešťastná udalosť. Z nepochopiteľných dôvodov si sadla za volant pod vplyvom alkoholu. Informáciu priniesla TV JOJ: „Vo Vami uvedenom prípade bola včera krátko pred 16.25h zastavená hliadkou PZ vodička vozidla zn. Mercedes na Hlavnej ulici v obci Rovinka. Vodička bola podrobená vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorou jej bola nameraná hodnota 0,64 mg/l alkoholu v dychu – čo predstavuje 1,33 promile,”  povedal pre TV JOJ Michal Szeiff, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v  Bratislave. „Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. 38-ročná Miroslava F. čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. “super rýchlom konaní,” doplnil Szeiff. Faktom je, že pri množstve promile, ktoré brunetka nafúkala je podľa odborníkov pravdepodobnosť nehody 31-krát vyššia, ako u triezveho vodiča. Fabušová stihla už svoj Mercedes pred časom nabúrať, keď išla na rehabilitáciu a nemal ju kto odviezť.

Boris Kollár po autonehode, foto: tasr

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.