eReport.sk
Miralem Pjanič, foto:instagram

Miralem Pjanič je sklamaný zo svojej pozícii v klube

Barcelone sa v aktuálnom ročníku španielskej La ligy nedarí. Po 10. kolách figuruje až na 9. priečke. Holandský tréner Ronald Koeman dáva prednosť skôr mladším hráčom, ktorých stavia na úkor iných, skúsenejších hráčov.

Tí sú so svojou pozíciou nespokojní. Reč je napríklad o rodákovi z Bosny a Hercegoviny, Miralemovi Pjaničovi. 30-ročný stredopoliar nie je so svojou pozíciou v klube spokojný. Túži po väčšej zápasovej minutáži. Momentálne väčšinu čas vysedáva len na lavičke a sporadicky nastupuje do zápasov z pozície náhradníka. Mnohí fanúšikovia či futbaloví analytici sú z Pjaničovej pozície v klube prekvapení, predsa len v lete prišiel z talianskeho Juventusu za viac ako 60 miliónov eur. V Juventuse patril medzi najvyťaženejších hráčov a zastával pozíciu kľúčového hráča.

foto:instagram M.P

„Úprimne, naozaj nerozumiem dôvodu pre túto situáciu. Chcem hrať viac, viem že tímu môžem dať veľa. Nie som s tým spokojný a ani s tým nemôžem byť, počas mojej kariéry som nikdy nepracoval s myšlienkou, že nehrám a a neakceptujem to ani teraz“ vyjadril sa sklamaný Pjanič v rozhovore pre taliansky magazín La Gazzeta.

foto:instagram M.P


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Miralem Pjanič je sklamaný zo svojej pozícii v klube

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti