eReport.sk
Zľava Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík a Veronika Remišová. Foto: tasr

MIMORIADNE Anonymy sa vyhrážajú Matovičovej vláde: Slovensko bude v plameňoch!

Ľudia sú zúfalí a svoju nespokojnosť so súčasnou vládou a jej rozhodnutiami vyjadrujú rôzne. Od vulgárnych komentárov pod príspevkami ministrov či premiéra, cez referendum o predčasných voľbách. Tentokrát to však zašlo priďaleko. Anonymní autori sa vláde vyhrážajú, že ak do 31. marca nepodajú demisiu, začnú ničiť budovy, autá a dokonca Slovensko skončí v plameňoch.

Anonymní autori odkaz adresovali vláde, ale aj prezidentke. Informoval o tom spravodajský portál noviny.sk, ktorý listom disponuje. V ňom žiadajú, aby vláda odstúpila do konca mesiaca. Ak tak neurobí, začnú likvidovať budovy, autá a dokonca sa vyhrážajú aj tým, že Úrad vlády zhorí v plameňoch. Podľa listu bude v plameňoch i celé Slovensko.

Autori ďalej tvrdia, že majú k dispozícii aj adresy rodín politikov a predstaviteľov štátu. Či ide o možný teroristický útok, už rieši nielen polícia, ale aj Slovenská informačná služba. “SIS sa spolu s Policajným zborom intenzívne venujú hrozbám voči ústavným činiteľom a štátnym orgánom, ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí, alebo v anonymných podaniach prostredníctvom listových zásielok,” uviedla v stanovisku Slovenská informačná služba.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti