eReport.sk
Foto: profimedia

Milostný trojuholník u Šafránkovej: Naďa Urbánková prehovorila!

Urobila jej to, čo by žiadna žena druhej robiť nemala. Zatiaľ, čo Naďa Urbánková (81) plánovala s Josefom Abrhámom (81) bábätko, Libuše Šafránková (†68) sa s ním tajne schádzala. Oklamaná speváčka prehovorila

Mala nevinnú tváričku a pre všetkých kolegov to bola dobrá Libuška. Pre päťnásobnu Slávicu to ale bola žena, ktorá ju pripravila o dlhoročného partnera, s ktorým žila osem rokov. „Veľmi som si priala mať s Pepou dieťa. Vo chvíli keď som cítila, že ten biologický budík zvoní, som mu to oznámila, lebo som sa chcela zachovať čestne. On mi vtedy povedal, že sa na to ešte necíti,“ povedala pred rokmi Urbánková.

Abrhám sa v divadle zoznámil so Šafránkovou a niekoľko mesiacov viedol dvojitý život. „Na ten rozchod nerada spomínam, bol to jeden z najdlhších vzťahov môjho života a z mojej strany určite najsilnejší,“ netajila sa vtedy speváčka. Potom, čo dva dni po svojich narodeninách Šafránková zomrela, Urbánková všetkých prekvapila.

„Ja som si Libušku veľmi vážila, rovnako aj Josefa. Po čase som pochopila, že to sú ľudia, ktorí k sebe neuveriteľne patrili. Boli si nesmierne podobní, talentovaní, skrátka ideálni. Josefovi je teraz asi hrozne. Patrili k sebe,“ povedala teraz Urbánková.

Vraj nie je pravda, že Libušku neznášala. „Už dávno som sa s tým zmierila. Napokon som pochopila, že patrili k sebe,“ dodala rozhodne. „Videla som v stredu nejaké zábery ako sa na seba pozerali. Boli si takí podobní. Nebolo možné, aby spolu neboli. Myslím, že to bola božia vôla, že sa stretli a boli spolu,“ povedala Urbánková. Nikdy sa vraj osobne nestretli aby si staré krivdy povedali. „Nestretávali sme sa,“ priznala.

To, že speváčka nehovorí do vetra, potvrdila aj jej dcéra Jana Fabiánová. V deň úmrtia herečky zdieľala informácie o jej smrti. „Dnes odišla v 68 rokoch. Milovala som Tri oriešky a pozerala ich každé Vianoce. Bola tak mladá!“

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport